Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Szanowni Panowie !

Szanowni Panowie !






 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 19:55:00

postawcie się po drugiej stronie,komu będzie się chciało poświęcac swój cenny czas jeśli każdy chce aby mu pomóc,wytłumaczyc,nakierowac...tak naprawdę osoby znaczące coś w fotografii jeśli chodzi o internet są aktywne na fb,na swoich prywatnych stronach,ewentualnie na portalach tematycznych.
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:12:01

ale nikt nie każe robić wykładu na temat danego zdjęcia... Pan Radosław Sendłak kilka razy pod moimi zdjęciami umieszczał wskazówki typu: brak symetrii, przyciąłbym itp. za co jestem niezmiernie wdzięczny ponieważ te kilka słów uczyły Mnie na kolejne zdjęcia... jeśli ktoś oczekuje czegoś więcej to wtedy kontaktuje się z taką osobą na własną rękę...

pamiętajmy jednak o tym że ten portal posiada wysoki poziom zdjęć, dlatego pod zdjęciami powinny znajdywać się delikatne wskazówki, o których tutaj rozmawiamy, a nie eseje dotyczące co zmienić i jak w zamieszczonym zdjęciu co Pan sugeruje...
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:15:26
Data edycji: 13-04-2013 20:16:30

Wie Pan co?....aż mnie trzęsie jak czytam takie brednie, nikt nikomu za darmo nie będzie pomagał,takie czasy!!!
jak można być tak samolubnym?..jeśli Cię stać by wejść na czyjeś konto i dać niską ocenę to napisz dla czego?..co jest nie tak..to chyba ludzki odruch ,prawda?...nie wiem jak można posiadać wiedzę i nie podzielić się nią.tak robią tylko egoiści,jeśli tak większość użytkowników myśli jak Pan wyżej to na prawdę nie dziwię się że piszą o zazdrości i złośliwości na tym portalu.


A z drugiej strony szanuję ludzi którzy chcą się uczyć Pan chyba nie.
Żegnam Pana.
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:25:37

a gdzie jest obowiązek tłumaczenia za co stawia się ocenę ? - proponuję portale gdzie pod waszymi fotami napisze ktoś "gniot" "kosz" "dno" "bzdet"... i co najgorsze jeśli się podskoczy to zjawi się ekipa która was sponiewiera albo dostaniecie bana...
Osobiście niczego się na portalach nie nauczyłem,prócz podstaw - dalej trzeba samemu kombinowac i wyciągac wnioski,a nie żebrac o naukę i uzasadnienie ocen.
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:37:33

Po pierwsze,nikt nie napisał że musi ktoś napisać koma za niską ocenę ale by wypadało a dla tego że może ktoś nawet nie ma zielonego pojęcia a robi to złośliwie...
po dwa>na jakim ja będę portalu to pozwoli Pan że sama osądzę,ok?.
po trzecie:byłam na portalach podobnych temu ale jakoś nikt mnie nie sponiewierał..i bana też nie miałam a za te gnioty jak Pan pisze miałam wyróżnienia.
NICZEGO OD PANA NIE ŻEBRAŁAM TYLKO NAPISAŁAM ZE WYPADAŁO BY A TO RÓŻNI NO CHYBA ŻE PAN W TYM WYRAZIE NIE WIDZI RÓŻNICY...BO JA TAK.
Pisząc tak sam sobie Pan wystawia ocenę człowieka nie życzliwego i to chyba na tyle tego tematu z Panem.
 



 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:47:29

nie pisałem o Pani tylko ogólnie,nawet nie zaglądałem jakie Pani ma zdjęcia...mam trochę doświadczenia na portalach i wiem co piszę...za jakiś czas przyzna mi Pani rację

Ps.Co do mojej osoby...nikt nie musi mnie lubic i tak naprawdę mało mnie interesuje co kto o mnie myśli
 


 
Autor posta:
Marcin Stiebal
Krzeszowice

Wątków: 2
Postów: 24
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:51:59

Brawo Panie Łukaszu! Wierzę, że jest nas więcej. A Panu Robertowi polecam przeczytanie " Polactwo" R.A. Ziemkiewicza lub wizytę na wyspach tam na pewno "nikt" nie pomoże za darmo. Pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:54:40

A na jakim portalu tak Pana potraktowano jak Pan nas....skoro nie mnie???..
nikt nigdy Panu nie napisał że robi Pan coś nie tak?
nie wierzę...a co do lubienia to od tego są słodycze psze Pana.
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:54:42

taka jest prawda,możecie się z tym nie zgadzac,Wasza sprawa...
 


 
Autor posta:
Marcin Stiebal
Krzeszowice

Wątków: 2
Postów: 24
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:57:55

Panie Robercie więcej optymizmu i wiary w ludzi...
 



 
Autor posta:
Marcin Stiebal
Krzeszowice

Wątków: 2
Postów: 24
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 20:59:08

Panie Robercie więcej optymizmu i wiary w ludzi...
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:01:37
Data edycji: 13-04-2013 21:02:31

Ludzie w jakim świecie żyjecie...tak naprawdę profesjonaliści nie mają czasu na portale a co dopiero na pomaganie za free...poszukajcie sobie jakie są stawki za warsztaty fotograficzne które prowadzą...
Byłem ciekaw gdzie się podziali Autorzy których zdjęcia kiedyś podziwiałem...ostatnio założyłem sobie konto na fb i ich znalazłem zajętych promowaniem swojej twórczości...
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:02:28

A ja wszystkim którzy napisali mi komentarze co źle zrobiłam a co mogłam zrobić lepiej bardzo dziękuję.

tu są fajni ludzie i ja w to wierzę,na pewno nie wszyscy myślą jak Pan Robert...
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:04:12

Ps. jakby co jestem pstrykaczem-amatorem a to o czym piszę jest wynikiem mojej obserwacji.
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:05:49

Pan chyba jest ekonomistą a nie profesjonalnym fotografem...czy na świecie liczą się tylko pieniądze?
 



 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:08:38

Miło było przeczytać powyżej deklaracje o spokojnym przyjęciu potencjalnej krytyki.

Ale reakcje na szczere i otwarte opinie Pana Roberta pokazują z jakimi kłopotami borykają się takie portale.

Brak szacunku dla odmiennej opinii.
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:10:57

Pani Anno - nie zarobiłem na fotografii ani złotówki i jestem totalnym amatorem
 


 
Autor posta:
Anna Cichocka
Dzierżoniów

Wątków: 0
Postów: 13
  Temat postu: Re: Szanowni Panowie !
Data dodania: 13-04-2013 21:16:29

Ale cały czas pisze Pan że nikt nikomu nie pomoże za fri co znaczy w Polskim tłumaczeniu...jak coś chcesz to zapłać, ..Pan Janusz Sommer kilka razy dał mi wskazówki i korona nikomu z głowy nie spadła,
to nie brak szacunku dla odmiennej opinii lecz inne podejście do czasów jakie mamy,
jeśli możesz nic nie tracąc pomóż innemu.
to moje zdanie ,takim jestem człowiekiem.
 


odsłon wątku: 3174
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.104) / 0.092

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |