Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć

Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć






 
Autor posta:
Aleksandra Bartkowiak
Żmigród

Wątków: 1
Postów: 1
  Temat postu: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 04-02-2014 23:41:47

Dobry wieczór,

spotkał mnie problem wgrywania zdjęć konkursowych. Gdy wschodzę w zakładkę "02 Biały" - czyli temat obecnego konkursu miesiąca, a następnie klikam na "dodaj zdjęcie" to automatycznie przekierowuje mnie do moich zdjęć w zakładce "Twoje zdjęcia" i nie mam możliwości dodania zdjęcia na konkurs? Czy robię coś źle? Proszę o pomoc!
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 10-02-2014 12:47:40

witam Pani Aleksandro, przepraszam że dopiero teraz zwróciłem uwagę na Pani wątek bo już termin składania zdjęć minął, ale to dopiero początek i pozostało jeszcze wiele kategorii w których może Pani wystartować
poniżej objaśniam metodę wgrania fotografii:
kiedy zostaje Pani przekierowana do swoich zdjęć, nad Pani zdjęciami są zakładki:

Twoje zdjęcia - Pani Galeria

Dodaj zdjęcie - tutaj dodaje Pani zdjęcie do co
miesięcznego konkursu zdjęcie miesiąca (bezpłatnie)

dodaj do "Okiem Leonarda" - tutaj po wgraniu zdjęcia zgadza się Pani na publikację fotografii w czasopiśmie jednocześnie przyjmując na siebie ocenę Pana Leonarda Karpiłowskiego, który oceni Pani fotografię.

dodaj do Ligii FK - to tutaj wgrywa Pani zdjęcia do konkursu, kiedy poda Pani tytuł zdjęcia oraz wgra Pani fotografię nalezy wybrać też kategorię w której ma startować. niżej ma Pani też sposób zapłaty którą należy uiścić biorąc udział w konkursie.

mam nadzieję że pomogłem pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 22-12-2014 16:48:59

Właśnie ruszyła Liga Foto-Kuriera, edycja 2015. Na razie podajemy tematy wszystkich etapów, wkrótce pojawia się szczegóły odnośnie nagród itp.
Temat pierwszego etapu to Architektura
https://www.foto-kurier.pl/galerie/101,1,01-archite/
Prace przyjmujemy do 12 stycznia 2015 roku.

Powodzenia
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 27-12-2014 13:13:44

08 Pod światło, jestem ciekaw propozycji, bo temat był poruszany w ostatnim czasie na łamach pisma... tamtejsze przykłady na prawdę powalały...
 


 
Autor posta:
Jerry Felcenloben
Sweden

Wątków: 2
Postów: 13
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 11-02-2015 13:43:51

Tak z ciekawosci sie zapytam. Dlaczego moje zdjecie "Flying over Scania" nie znajduje sie w spisie zdjec bioracych w konkursie miesiaca (luty 2015), mimo, ze ma wieksza liczbe punktow, niz zdjecia na samym dole w tym spisie???
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 12-02-2015 12:01:18

Witam, przekierowałem problem do informatyków. Czekamy na odpowiedź.

Pozdrawiam
Piotrek
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 12-02-2015 16:09:15

Witam, zdjęcie musi posiadać więcej niż 10 ocen​ (brane są pod uwagę zdjęcia z minimum 11 ocenami).

Pozdrawiam
PB
 


 
Autor posta:
Małgorzata Barańska
Skierniewice

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 15-03-2015 21:51:04

Zdjęcie miesiąca marzec 2015 "Most na Macrotopii" było dnia dzisiejszego na I miejscu. Przeczytawszy na Portalu Foto-Kurier - Nowe zasady ocenienia- głos Redakcji z dnia 18.02.2015 cyt. " Tak więc w tej chwili można oceniać zdjęcie nie obawiając się o to, że postawione max. 5 zdecydowanie wpłynie na obniżenie oceny zdjęcia". Więc oceniałam na max. 5*. I co się stało? Z poz. 1 zdjęcie spadło na poz. 50. Czuje się podle. Czy Redakcja wprowadza w błąd czy spadek jest spowodowany inną przyczyną? Nie wiem. Było 26 głosów: 25 x 6 i 1 x 5. Z matematycznego punktu widzenia ten jeden głos spowodował spadek z oceny 6 na 5,5. (6 + 5) : 2 = 5.5. I to zadecydowało. Więc jak można mówić, że ocena 5 nie wpływa na ocenę zdjęcia. W ten sposób można załatwić wszystkich ale przecież nie o to chodzi. Nie taki był mój zamiar. Bez liczenia uwierzyłam Redakcji. javascript:void();
 


 
Autor posta:
Małgorzata Barańska
Skierniewice

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 16-03-2015 12:23:15

Panie Grzegorzu, dziękuję za wyrozumiałość. Trochę mi lepiej. Pozdrawiam javascript:void();
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 04-05-2015 16:35:41

Witam. Mam problem ze wgraniem zdjęc do konkursu Liga FK poprzez opłacenie zdjęcia przelewem z konta. Po wybraniu sposobu płatności i banku pojawia sie komunikat "płatność nie powiodła się". Po kilku podejściach udało mi sie w końcu przesłac jedno zdjęcie ale potem znowu klops...Czy to wina portalu czy usługi płatności gdzieś na zewnątrz?
 



 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 06-05-2015 21:04:34
Data edycji: 06-05-2015 21:04:53

Panie Macieju płatności realizowane są za pośrednictwem firmy Pay U. Być może był jakiś błąd na drodze komunikacji z bankiem. Sugerujemy dokonywać płatności z laptopów lub komputerów stacjonarnych. Foto-Kurier nigdy nie komunikuje się z Państwa bankiem bezpośrednio, tak jest pewniej i bezpieczniej dla każdej ze stron. Pay U to solidny pośrednik z którym współpracujemy od kilku lat i póki co jesteśmy zadowoleni. Gdyby sytuacja się powtarzała to prosimy o przesłanie informacji korzystając z zakładki sugestie. Postaramy się pomóc rozwiązać problem.
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 06-05-2015 23:33:53

Dziekuje za odpowiedź. Nastepnego dnia problem zniknął. Coś pewnie szwankowało na lini komunikowania sie z bankiem. Ale jest juz ok. Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Jarosław Bryła
białystok

Wątków: 2
Postów: 12
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 17-05-2015 18:14:29

witam. Dostałem kod sms. Ale plik został odrzucony bo zapomniałem zmniejszyć. Po zmniejszeniu już kod nie pasował!
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 18-05-2015 12:02:24

Prosimy o podesłanie na adres redakcja@foto-kurier.pl numeru kodu, który nie działa.

Redakcja
 


 
Autor posta:
Jolanta Wierzchowska
LUBLIN

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 28-07-2015 15:13:46

Nie wiem czy uzyskam odpowiedź, ale spróbuję. Zastanawia mnie sposób zliczania ocen w konkursie na zdjęcie miesiąca. Jedno z moich zdjęć https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,8903,201515,.html
otrzymało 26 ocen, w tym 24 najwyższych i dwie piątki, przeliczyłam średnią, bo zdjęcia z mniejszą ilością ocen znajdują się w rankingu dużo wyżej. Moja średnia pod zdjęciem w galerii to 5.86, a powinno być 5.92. Jak to więc jest z tym liczeniem średniej na FK ?
Niby nie oceny są najważniejsze, ale...
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca i wgyrwanie zdjęć
Data dodania: 05-08-2015 12:35:24

Dzień dobry
Wyliczanie średniej ocen w konkursie miesiąca jest prawidłowe. Zastosowano tutaj średnią ważoną, gdzie większą wagę mają oceny od osób dysponujących pełną skalą ocen (od 1 do 6). Tym samym oceny od osób pozostałych są ważne, a nie mają negatywnego wpływu na średnią finalną. Z każdym dniem przybywa osób dysponujących pełną skalą ocen.

Redakcja
 


odsłon wątku: 1926
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.079) / 0.070

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |