Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek elektroniczny czy optyczny wizjer?

elektroniczny czy optyczny wizjer?






 
Autor posta:
Remigiusz Podpora
Gdynia

Wątków: 3
Postów: 25
  Temat postu: elektroniczny czy optyczny wizjer?
Data dodania: 11-02-2014 09:14:22

Witam serdecznie - wiem wiem temat może i stary ale jestem ciekaw opinii na temat plusów i munusów elektronicznego wizjera i optycznego wizjera. Mam swoje zdanie na ten temat ale jestem ciekaw też innych opinii.
 


 
Autor posta:
Marcin Wiatr
Warszawa

Wątków: 9
Postów: 76
  Temat postu: Re: elektroniczny czy optyczny wizjer?
Data dodania: 11-02-2014 11:00:06

Elektroniczny wizjer. Plusy - moim zdaniem brak! Smuży, opóźnienie, w słabym oswietleniu słabo widać. Optyczny to optyczny
 


 
Autor posta:
Remigiusz Podpora
Gdynia

Wątków: 3
Postów: 25
  Temat postu: Re: elektroniczny czy optyczny wizjer?
Data dodania: 13-02-2014 19:25:51

masz rację smuży jednak przy słabym oświetleniu przy dobrym nie jest tak źle - optyczny to faktycznie miodzio jak to się mówi - ale.....
obecnie w aparatach np lustrzankach są obrotowe ekraniki lcd które powodują to że mało kiedy patrzymy w wizjer co mi brakuje tego bo jednak często to robię czyli zaglądam przez wizjer, nie wiem jak to jest jak aparat ma odchylany ekranik w różnych kombinacjach a ma wizjer optyczny w tym przypadku jestem ciekaw czy wtedy fotografujący używa często wizjera?
Ciekaw jestem co sądzą o tym jeszcze inni ale coś słabo na tym forum
 


 
Autor posta:
Marcin Wiatr
Warszawa

Wątków: 9
Postów: 76
  Temat postu: Re: elektroniczny czy optyczny wizjer?
Data dodania: 15-02-2014 11:32:00

Ja przy fotografowaniu w 99% procentach uzywam wizjera mimo ze czesto korzystam z 650d z odchylanym ekranem. Ekstremalne sytuacje jak chce cos znad glowy psztyknac ;)
 


 
Autor posta:
Remigiusz Podpora
Gdynia

Wątków: 3
Postów: 25
  Temat postu: Re: elektroniczny czy optyczny wizjer?
Data dodania: 16-02-2014 11:49:45

masz rację o wiele lepiej widzi się patrząc w takim przybliżeniu jakie daje nam wizjer - w moim Sony A77 odchylany ekran jest w różnych opcjach do tego jakość wyświetlanego obrazu jest nawet całkiem dobra - ale na prawdę brak mi optycznego wizjera dlatego jakoś nie mogę się przemóc do patrzenia przez elektroniczny wizjer - pozdrowionka
 



odsłon wątku: 978
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.091) / 0.076

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |