Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek KASOWANIE ZDJĘĆ !!!

KASOWANIE ZDJĘĆ !!!






 
Autor posta:
Artur Zachwieja
Opole

Wątków: 11
Postów: 115
  Temat postu: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 02-02-2016 12:43:37

Dostałem komunikat takiej oto treści:
"Umieszczone przez Ciebie zdjęcie w serwisie foto-kurier.pl ma niską średnią ocen
(poniżej 3 pkt.) i jest zagrożone usunięciem."

Dalej jest informacja :
"Zdjęcie (...)
Zostanie usunięte: 09-02-2016
(...)

Istnieją dwie opcje aby zdjęcie nadal pozostało w serwisie:
W przeciągu 7 najbliższych dni zostanie ono jeszcze ocenione przez innych użytkowników galerii i osiągnie średnią powyżej 3 punktów.
Przedłużysz czas jego emisji na kolejny rok.
Jeśli chcesz przedłużyć emisję zdjęcia bez względu na jego ocenę kliknij tutaj."

TO CHYBA JAKIŚ ŻART ??

Jakim prawem dysponujecie moim portfolio? To raz. A dwa taka MZ niesmaczna próba nabijania sobie kasy
jest delikatnie mówiąc nie na miejscu .

Wobec powyższego chciałbym złożyć oficjalny protest z apelem o zaniechanie tej niegodnej praktyki!!!
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 02-02-2016 17:06:34

Ja dostałam taką samą informację i popieram Pana Artura . Mojego podanego w emailu zdjęcia nie widzę w mojej galerii . Usunąć go sama nie mogłam , bo to zdjęcie wstawione do Ligii na konkurs . Uważam , że każdy ma prawo sam decydować o swoich zdjęciach .
Należało by zdopingować innych do oceniania i pisania konstruktywnych komentarzy bez złośliwości , odwetów i TWA ........serdecznie pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 02-02-2016 18:08:47

Szanowni Państwo ten mechanizm to nic nowego. Funkcjonuje w serwisie od 2008 roku.

Zależy nam, żeby w serwisie występowały jak najciekawsze prace. Nikt z nas nie chce przecież oglądać zdjęć przeciętnych.

Mechanizm płatności to nic innego jak stworzenie Państwu możliwości pozostawienia swojego zdjęcia w serwisie bez względu na jego walory estetyczne.

Dotychczas Państwa zdjęć (Pani Bogna i Pan Andrzej) to nie spotkało, więc zapewne dlatego nie zauważyli Państwo tego mechanizmu.

Przy pomocy tego narzędzia serwis czyszczony jest też z tzw. martwych, fikcyjnych kont, gdzie użytkownicy wstawili zdjęcia wątpliwej jakości tylko po to, żeby móc ocenić zdjęcie znajomego lub "wroga".

Zawsze mogą Państwo wgrać zdjęcie do serwisu ponownie.

Jesteśmy pewni, że ta kwestia została przez Państwa należycie zrozumiana.
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 02-02-2016 21:55:11

Tego mojego zdjęcia nie ma na  portalu . Musiała Redakcja już dawno je usunąć . Zdjęcie było złe a decyzja o usunięciu właściwa . Rozumiem taki mechanizm i zgadzam się z nim ale ....
Chciałam poinformować , że nie mam żadnych martwych , fikcyjnych kont ani żadnych znajomych .
Taką odpowiedź może być różnie zinterpretowana .
Pozdrawiam Bogna Jadżyn
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 03-02-2016 09:53:44

Pani Bogno nikt nie twierdzi, że mają Państwo jakieś lewe konta. Wiemy, że tak nie jest.

Staraliśmy się tylko przekazać Państwu, w miarę możliwości w pełni kompletną zasadę działania tego mechanizmu.

Cieszymy się, że już się wszystko wyjaśniło

Pozdrawiamy i życzymy udanych zdjęć
 



 
Autor posta:
Artur Zachwieja
Opole

Wątków: 11
Postów: 115
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 03-02-2016 10:31:25

Faktycznie dopiero pierwszy raz mnie, to dopadło . I faktycznie nie wiedziałem, ze takie coś na portalu funkcjonuje .
Moderacja była i jest . Ale powinna działać szybciej, częściej i bardziej zdecydowanie . Zdjęcia złe, marnej , prowokacyjnej treści i jakości powinny być kasowane . ALE BEZ BOCJI, ŻE JAK ZAPŁACĘ BĘDZIE OK (to mi się właśnie nie podoba )

Tak samo subkonta, wszelkiej maści TWA i ataki , odwety i cały to szambo (sami wiecie) jakie na portalach bywa , winno być duszone w zarodku.

Bo do tej pory niestety to wygląda marnie , trzeba się naprosić , napisać kilka wiadomości by Redakcja interweniować raczyła. Bo moderatorzy , tak naprawdę funkcjonują tylko w nazwie . To też mogłoby być zmienione ...
Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 01-03-2016 23:10:37

Kiedyś Panie Arturze i to przez dłuższy czas próbowałem walczyć ale to walka z wiatrakami.

Serwis niedofinansowany więc nikt na fula go nie monitoruje. Społeczniaki - takie jak ja - jak mają czas to pomagają...
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 02-03-2016 16:26:30

Ma pan rację panie Januszu dziwny jest ten świat .

W serwisie mamy prawie 5100 galerii zdjęciowych. Zagląda na foto-kurier.pl w ciągu miesiąca prawie 30 tysięcy różnych osób i wszyscy chcą mieć wszystko za darmo.

Najzabawniejsze, że i potencjalni reklamodawcy też chcą mieć wszystko za darmo. To kto w końcu ma płacić za utrzymanie tego serwisu ?

Nic dziwnego, że serwis musi się posiłkować życzliwością moderatorów, którzy pełnią swoje funkcje społecznie.

Użytkowników serwisu jest naprawdę dużo. I są to wartościowi użytkownicy.

Mamy nadzieję, że ktoś kiedyś zauważy ten potencjał i że w wyniku tego portal będzie lepiej moderowany.

Pozdrawiamy i dziękujemy wszystkim tym, którym się jeszcze chce. Na razie jedyną metodą na zmianę sytuacji jest kupowanie Foto-Kuriera. W ten sposób zwiększamy środki przeznaczane na serwis, a trzeba obiektywnie stwierdzić, że w każdym miesiącu w serwisie dokonywane są zmiany. Naszym zdaniem na plus.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zdjęć

Redakcja

 


 
Autor posta:
Małgorzata Jędraszczyk
Ostrów Wlkp.

Wątków: 1
Postów: 2
  Temat postu: Re: KASOWANIE ZDJĘĆ !!!
Data dodania: 09-02-2018 18:38:40

Dlaczego nie moge usunąć starych zdjęć, wgranych jako "Liga FK", po upływie wiecej niz jednego roku?
Pozdrawiam! M.
 


odsłon wątku: 1288
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.067) / 0.057

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |