Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Długo otwierające się niektóre strony

Długo otwierające się niektóre strony






 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Długo otwierające się niektóre strony
Data dodania: 07-10-2016 14:35:50

Mam jeszcze jedno pytanie do użytkownikow... Czy ktoś ma problemy z bardzo długo otwierającymi się zdjęciami i subdomenami?
Już od dawna niektóre zdjęcia co najmniej kilku użytkowników mi otwierały się nieco wolniej niż pozostałe ale ostatnio przybrało to znacząco na czasie...chodzi mi m in. co w tej chwili pamiętam o takie strony jak np. Józef zając, Grzegorz Matla, Bartek Domagalski...a np. na otwarcie zdjęcia pani Bogny Jadzyn to dosłownie musze czekać kilka minut...Wyswietla mi się komunikat, ze strona Foto kurier nie odpowiada...ale jak przeczekam to kilka minut to w końcu się otwiera...Opcja Odzyskaj stronę sieci... nic nie pomaga i nie wiem czy to jest wina mojego komputera (jakiś wirus, którego nie mogę wykryć) czy też ktoś ma podobne kłopoty??? To czekanie strasznie deprymuje i zniechęca do oglądania zdjęc i co za tym idzie do oceniania Przepraszam za chaotyczne pisanie...
P.B.
 


 
Autor posta:
Andrzej Wenerowicz
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: Długo otwierające się niektóre strony
Data dodania: 15-10-2016 06:55:14
Data edycji: 15-10-2016 07:01:33

Pawle mam podobnie, niektóre galerie otwierają się powoli... Moja również. Może jest to spowodowane dużą ilością zdjęć w danej galerii. Masz rację, że to deprymuje i wkurza...
 


odsłon wątku: 573
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.111) / 0.095

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |