Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Strona startowa - Galeria

Strona startowa - Galeria






 
Autor posta:
Bernard Maciulko
Skwierzyna

Wątków: 3
Postów: 22
  Temat postu: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 26-10-2017 18:50:32

Co prawda nie jestem tu bardzo długo, ale kolejny rok mija. Mam drobną sugestię co do wyglądu ww strony.
Czy redakcja nie myślała o jakieś jej aktualizacji. Najwyżej oceniane i Najczęściej oglądane od kilku lat się nie zmieniają. jeśli są ciągle na pierwszej stronie to zawsze będą najczęściej oglądanie i oceniane, choćby przez nowo rejestrujące się osoby.
Może dobrą myślą byłoby co kwartał czy półrocze aktualizować te fotografie. Trochę nudno już wygląda praca z 2009 roku, z całym szacunkiem dla jej autora ;)

Pozdrawiam
BM
 


 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 27-10-2017 14:03:41

Generalnie słuszna uwaga, ale przecież po wejściu do tej zakładki ma pan najpierw najczęściej oglądane w ciągu 7 dni potem 30 a na koniec ogólnie, czyli są dwie kategorie, aktualizowane, a 3 zmienia się rzadziej, ale to już wynika z tego faktu, że ruch się rozkłada jak się rozkłada
https://www.foto-kurier.pl/galerie/1,lista_najczesciej_ogladane_7_dni.html

Mam nadzieję, że dobrze Pana zrozumiałem
pozdrawiam
KP
 


 
Autor posta:
Bernard Maciulko
Skwierzyna

Wątków: 3
Postów: 22
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 27-10-2017 16:35:33
Data edycji: 27-10-2017 16:52:19

Bardziej chodziło mi o to co widać po otwarciu głównej zakładki Galeria, a widać od kilku lat te same miniatury zdjęć. <br> <br>https://www.foto-kurier.pl/galerie/ <br> <br>BM
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 05-11-2017 20:53:40

o! to ciekawy temat, generalnie, jeśli nadszedłby moment zmian, nie zmieniałbym za wiele w samym "wyglądzie" strony, osobiście uważam, że jest dość elegancka w porównaniu z innymi portalami, jest zawarte wiele informacji i odnośników w dość przejrzysty sposób... strona główna zawiera informacje dotyczące wydarzeń jak i samego miesięcznika papierowego.... położyłbym jedynie nacisk na "wypromowanie" na stronie konkursu miesiąca, roku jak i tygodnia... tak by to one dominowały na stronie, wszak portal właśnie z tego z tego żyje... podoba mi się wprowadzenie większej "miniatury" fotografii którą poleca redakcja, ale widziałbym to na samej górze strony a pod nią trwające konkursy... coś w stylu:
duża miniatura "redakcja poleca" a pod nią trzy miniatury trzech konkursów....
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 454
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 06-11-2017 11:58:33

Dziękujemy za słuszne uwagi

Panie Bernardzie ma Pan rację, poprawimy komunikację w tej zakładce i mamy nadzieję, że nastąpi to asap, a uwaga Pana Łukasza też jest ciekawa.

Pracujemy nad nowym modułem na stronie, który powinien po części spełnić Pana oczekiwania, ale to musi chwilkę potrwać.

Przed gwiazdką jest szansa na wprowadzenie kilka drobnych i mniej drobnych zmian na stronie mających na celu poprawę komunikacji w serwisie.

Jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze jakieś uwagi to zachęcamy do ich nadsyłania.

Pozdrawiamy

Redakcja
 






 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 06-11-2017 19:09:15

Witam!
Ja mam od paru lat, odkąd jestem na portalu FK, ten sam problem z oglądaniem zdjęć w galerii. Jak wchodzę na subdomenę jakiegoś autora i wybieram jakąś kategorię...otwieram jakieś zdjęcie w tej galerii i następnie wciskam strzałkę następne, lub poprzednie zdjęcie, to powinno wg mnie powinno się wyświetlić kolejne zdjecie w tej kategorii, która wybrałem, a wyswietla się następne ale już nie w tej kategorii, która mnie np. interesuje...podobnie jest jak np. wybierze się jakiś inny numer strony galerii np. 5 i otworzy się tam jakies zdjecie...daję wstecz i zamiast wrócić do strony 5 zawsze wskakuje na 1 strone...nie wiem czy nikt nie ogląda zdjęć na portalu...bo pisałem o tym już co najmniej dwa razy pare lat temu, ale nikomu to chyba nie przeszkadza, a wg mnie jest to uciążliwe i zniecheca do oglądania zdjęć innych autorów,no chyba ze oglada się wszystkie po kol;ei jak leci...
Pozdrawiam!
Paweł Biernat
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 454
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 08-11-2017 12:18:13

Słuszne uwagi.

Zgłosiliśmy to informatykom. Mamy nadzieję, że coś drgnie w temacie.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 454
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 15:05:07

Miło nam poinformować, że strona startowa galerii została nieco przebudowana. Teraz komunikacja powinna być łatwiejsza

https://www.foto-kurier.pl/galerie/

Co do uwag Pana Pawła Biernata to to nie będzie taka szybka zmiana. Im więcej będą Państwo klikać w reklamy tym szybciej będziemy mogli coś zmienić na stronie

Ale z drugiej strony każdy ma swojego Mikołaja. Może i nam się coś trafi

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Bernard Maciulko
Skwierzyna

Wątków: 3
Postów: 22
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 18:11:27

Aż miło popatrzeć.
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 100
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 19:27:04

Za Bernardem ...

 



 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 19:39:34

 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 19:39:54

mega to wyszło
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 100
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 09-11-2017 20:09:10

Łukasz trochę przesadziłeś z tymi brawami . Jest jeszcze jeden mankament : za szybko zostajesz wylogowany z portalu a to utrudnia jak przechodzisz do poczty i chcesz otworzyć wiadomość . I już się nie da , bo jesteś wylogowany .......pozdrawiam Bogna
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 454
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 16-11-2017 12:42:13

Poprawiliśmy przewijanie zdjęć w ramach galerii/subdomeny/kategorie. Mamy nadzieję, że tym samym problem zgłoszony przez Pana Pawła Biernata został rozwiązany. Panie Pawle prosimy o sprawdzenie i o informację zwrotną, czy wszystko jest teraz OK.

Pani Bogno, czy Pani problem nadal występuje?

U nas teoretycznie i praktycznie wszystko działa?

Prosimy o podanie z jakiej przeglądarki Pani korzysta.

Pozdrawiamy
Redakcja

Redakcja
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 100
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 16-11-2017 13:32:32

Problem z bardzo szybkim wylogowywaniem z portalu jest nadal . Korzystam z przeglądarki Internet Explorer od samego początku mojego istnienia na portalu ( od 2013r. ) i nigdy tego nie było . Jak tylko na chwilę odejdę od komputera , to już ponownie muszę się zalogować ......Jest to uciążliwe ...Może uda się to rozwiązać . Pozdrawiam _ Bogna Jadżyn
 



 
Autor posta:
Bernard Maciulko
Skwierzyna

Wątków: 3
Postów: 22
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 17-11-2017 12:26:55

Witam
Jest chyba jeszcze mały problem z przeglądem fotografii wg kategoriach. Na przykład wybieram portret, chcę przeglądać od najnowszych malejąco ustawiając datą, a wyskakują i tak najstarsze. Choć może to ja robię coś nie tak.
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 100
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 17-11-2017 19:15:15

Od dzisiaj u mnie portal działa bez zarzutu . Ani razu mnie nie wylogował . Myślę, że tak będzie dalej , dziękuję i pozdrawiam ......
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Strona startowa - Galeria
Data dodania: 18-11-2017 09:35:44

Witam ponownie!
Teraz, jeśli chodzi o przeglądanie zdjęć w galerii, jest super...Przedtem było to bardzo uciążliwe, z powodów, o których pisałem wcześniej...oby tak dalej...pozdrawiam. Paweł Biernat.
 


odsłon wątku: 1566
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.126) / 0.110

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |