Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek nagroda

nagroda






 
Autor posta:
Mariusz Zarzycki
Gdynia

Wątków: 1
Postów: 4
  Temat postu: nagroda
Data dodania: 19-01-2023 20:45:07

Otrzymałem nagrodę za zdjęcie miesiąca sierpień 2022.Do dzisiaj nie dotarła do mnie. Czy została wysłana?
. Zapytanie przesyłam na forum, ponieważ kilkakrotnie wysłałem zapytanie na adres mailowy i nie otrzymałem odpowiedzi. Pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: rozliczenie Ligii Foto-Kurier 2022
Data dodania: 14-02-2023 21:22:20
Data edycji: 14-02-2023 21:28:32

Mam małe pytanie. Kiedy można się spodziewać przesłania upominków dla laureatów końcowej punktacji, zakończonej 3 miesiące temu, tj. 15-go listopada 2022 roku, edycji Ligii Foto-Kuriera 2022? Ruszyła już nowa edycja konkursu >LIGA Foto-Kuriera 2023<, za 6 dni zakończy się jej 1-szy etap a ja nadal oczekuję na rozliczenie poprzedniej >zabawy<!!! Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: rozliczenie Ligii Foto-Kurier 2022
Data dodania: 25-02-2023 16:48:50

Witam wszystkich,
Nawiązując do mojego postu z dnia 14.02.2023 (patrz powyżej) informuję, że sprawa nadal nie została załatwiona i wygląda na to, że Redakcja ma kolejny kłopot i nie wie jak z niego wybrnąć i co odpowiedzieć na tak proste pytanie. Zwykle odpowiedzi udzielała w ciągu 2-ch, 3-ch dni. A tu cisza! No cóż, podpowiem - skoro Redakcja nie ma z jakiś powodów możliwości przesłania zdobytej nagrody za 6 miejsce w Lidze Foto-Kuriera 2022 (statyw z głowicą GorillaPod 5K o wartości ok. 400 zł), wyrażam zgodę na przesłanie należności w gotówce a ja sam kupię za nią dostępny na rynku i przydatny mi sprzęt fotograficzny. Będę miał miłe wspomnienia z konkursu i tym samym, nikt nie będzie miał argumentu, by podważyć rzetelność Redakcji Foto-Kuriera! Pozdrawiam!!!
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 08-03-2023 20:58:07

Z tego co nam wiadomo to nagroda została do pana wysłana. Miał pan zwyczajnie pecha. Tylko pan jeden nie dostał nagrody. Z naszej strony formalności zostały dopełnione 9 stycznia. Prosimy o info czy nagroda finalnie dotarła tj. czy sponsor wywiązał się ze swojego zobowiązania.

Pozdrawiamy i przepraszamy za zamieszanie

Redakcja
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 09-03-2023 06:58:38

Ponieważ niniejszy wątek przeczytali czytelnicy od 14.02.2023 r. ponad 300 razy, informuję bez zbędnej zwłoki o dalszych losach mojej prośby i... tempie reakcji na nią! Okazuje się, że musiałem jeszcze raz wysłać do Redakcji dodatkowo 2 maile (3.03.2023 - by zareagowała i 6.03.2023 - by wyjaśnić jej kim jestem i o który etap chodzi) i... właśnie dziś kurier DPD dostarczył mi oczekiwaną przesyłkę! Sponsor nie zawiódł. Zareagował w 5 dni!
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 11-03-2023 15:02:09

Szanowny Pani Krzysztofie

Na stronie 69 Foto-Kuriera 12/22 (na dole strony) przy publikacji informacji na temat zwycięzców Ligi Foto-Kuriera 2022 r. jest napisane:

"Wszystkie nagrody otrzymają zwycięzcy najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2023 roku. Nagrodzonych prosimy o przesłanie na adres redakcja@foto-kurier.pl danych do wysyłki i nr telefonu".

Proszę powstrzymać swoje uszczypliwości w tej kwestii.

Kiedy wysłał Pan swoje dane do wysyłki na adres redakcja@foto-kurier.pl?

6 marca, gdy pana o to poprosiliśmy.

Kiedy dostał Pan nagrodę ?

9 marca

Zgodnie z informacją zamieszczoną w czasopiśmie nagroda powinna być wysłana do końca marca.

Sponsor dostał od nas informację o wysyłce 9 stycznia 2023 roku.

Tak jak panu pisaliśmy miał pan pecha, bo tylko pana nagroda zawisła w próżni.

A sponsor z tego co nam wiadomo dodał panu w ramach rekompensaty późniejszej wysyłki dodatkowe bonusy, choć formalnie nie musiał tego robić (patrz wyżej). Nagrodę wysłał do pana przed 31 marca, więc całe zamieszanie z pana strony nie ma sensu.

Na informacje skierowane do nas odpowiadamy w miarę możliwości czasowych i w kolejności zgłoszeń.

Stosowanie się do zaleceń publikowanych przy nagrodach pomaga w ich wysyłce. Niektórzy o to zadbali wcześniej, pan to zrobił dopiero 6 marca, a po wysłaniu odpowiednich danych nagrodę pan dostał po 3 dniach tj. na 22 dni przed końcowym terminem.

Pozdrawiamy

Redakcja

 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 11-03-2023 22:07:17
Data edycji: 11-03-2023 22:13:58

Piszecie (cytuję): =Proszę powstrzymać swoje uszczypliwości w tej kwestii. = <br><br>Nie zauważam, abym to ja w którymkolwiek miejscu pozwalał sobie na uszczypliwość! Przedstawiam tylko fakty, z którymi Wasza powyższa odpowiedź bardzo się rozmija i wygląda na próbę manipulacji, polegającą na zrzuceniu winy na mnie! Tymczasem REGULAMIN LIGI FOTO-KURIERA 2022, który umieściliście w SERWISIE www.foto-kurier.pl stanowi co następuje (cytuję): <br><br>= A. Nadrzędnym celem tej Galerii Konkursowej jest przekazanie swoich prac do udziału w poszczególnych etapach LIGI FOTO-KURIERA organizowanego przez miesięcznik Foto-Kurier. Osoby zarejestrowane na portalu www.foto-kurier.pl nie muszą dokonywać dodatkowej rejestracji. Pod koniec roku uczestnicy LIGI FOTO-KURIERA z najwyższym dorobkiem punktowym otrzymują nagrody główne. = <br><br>----------------------- <br><br>Moje pierwsze zapytanie miało miejsce dopiero 14.02.2023. Na portalu jestem zarejestrowany od 2014 roku. Są tam od początku wymagane dane, które Redakcja od 9 lat wykorzystuje zarówno do kontaktu, jak i wielokrotnie do przesłania uzyskanych przeze mnie w Lidze FOTO-KURIERA nagród! I do tej pory nie było żadnych problemów! <br><br>29.06.2021 piszecie na portalu (cytuję): =Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera. Data dodania: 29-06-2021 19:47:56 <br><br>Witamy. Panie Krzysztofie w Pana przypadku wszystko się zgadza. (...) Jeszcze raz prosimy o podawanie przez zwycięzców/zdobywców nagród adresów do wysyłki i telefonów w swoich profilach. Prosimy, żeby zdobywcy miejsc z nagrodami od razu uzupełniali swoje profile kontaktowe o dane do wysyłki i telefon kontaktowy dla kuriera. ( Pozdrawiamy Redakcja= <br><br>---------------------------------------------------------------------------------------------- <br><br>Taka jest prawda!
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 18-03-2023 22:42:41

Wydaje nam się, że nie zrozumiał Pan naszego cytatu

Na stronie 69 Foto-Kuriera 12/22 (na dole strony) przy publikacji informacji na temat zwycięzców Ligi Foto-Kuriera 2022 r. jest napisane:

"Wszystkie nagrody otrzymają zwycięzcy najpóźniej do końca pierwszego kwartału 2023 roku. Nagrodzonych prosimy o przesłanie na adres redakcja@foto-kurier.pl danych do wysyłki i nr telefonu".

Przed wysyłką danych do sponsorów staramy się je zweryfikować, żeby nie było zamieszania ze zwrotami itd.
Jedni to rozumieją i nam pomagają inni nie. Tak to już jest na tym świecie

Powołuje się Pan na post z 29-06-2021 19:47:56. Prawdopodobnie, prawie dwa lata temu, takie stwierdzenie miało miejsca i wtedy było zasadne.

Przez prawie dwa lata mogło się dużo zmienić w pana danych, a nie musiał pan zmian wprowadzać w portalu, bo nie ma takiego wymogu.

Na przyszłość prosimy o stosowanie się do wytycznych publikowanych przy informacji o nagrodach, to pomaga w ich wysyłce i ją przyspiesza. Dziękujemy tym co to rozumieją.

Pozdrawiamy

Redakcja


 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 20-03-2023 08:46:47
Data edycji: 20-03-2023 08:47:58

Szanowna Redakcjo! Przepraszam bardzo za to, że myliłem się uważając, że zapisy Regulaminu obowiązują. Przepraszam bardzo, że ośmieliłem się 14.02.2023 zadać małe pytanie (patrz wyżej), które Was uraziło. Przepraszam za to, że myliłem się uważając, że kolejność i forma moich zapytań, czy też Waszych odpowiedzi, jak daty historii, są jednoznaczne i nie podlegają manipulacji. Przepraszam za to, że Sponsor nagrody nie widział w tej sprawie mojej winy, przyznając mi rację i naprawił natychmiast i godnie błąd. Bawcie się dobrze.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 28-03-2023 18:46:15

Szanowny Panie Krzysztofie.

Przepraszamy bardzo, że pozwoliliśmy sobie zwrócić panu uwagę, przepraszamy bardzo za to, że dostał pan nagrodę pomimo tego, że nie dopełnił pan formalności, o które poprosiliśmy przy publikacji nagród, przepraszamy bardzo za to, że sponsor dosłał panu tę nagrodę i dodał coś extra, czego nie musiał robić, przepraszamy wszystkich za to, że ciągnie pan temat bez sensu dalej i życzymy Panu trwania w swojej uszczypliwości oraz udanych zdjęć. Przepraszamy za to, że ze sponsorem już nie współpracujemy w tej kwestii, więc nie będzie miał Pan miał okazji, w przypadku wygrania czegoś czekania na nagrodę od niego. Czasami warto się zatrzymać, a pan bezsensownie kontynuuje swoje uszczypliwości. Raz jeszcze życzymy udanych zdjęć.

Redakcja
 






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: nagroda
Data dodania: 28-03-2023 18:48:45

Szanowny Panie Krzysztofie.

Przepraszamy bardzo, że pozwoliliśmy sobie zwrócić panu uwagę, przepraszamy bardzo za to, że dostał pan nagrodę pomimo tego, że nie dopełnił pan formalności, o które poprosiliśmy przy publikacji nagród, przepraszamy bardzo za to, że sponsor dosłał panu tę nagrodę i dodał coś extra, czego nie musiał robić, przepraszamy wszystkich za to, że ciągnie pan temat bez sensu dalej i życzymy Panu trwania w swojej uszczypliwości oraz udanych zdjęć. Przepraszamy za to, że ze sponsorem już nie współpracujemy w tej kwestii, więc nie będzie miał Pan miał okazji, w przypadku wygrania czegoś czekania na nagrodę od niego. Czasami warto się zatrzymać, a pan bezsensownie kontynuuje swoje uszczypliwości. Raz jeszcze życzymy udanych zdjęć.

Redakcja
 


odsłon wątku: 695
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.111) / 0.095

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |