testowe
Krakowska EXPOzycja 2025 - warsztaty i prezentacja najnowszej oferty - dla tych co byli i co chcieli być
W dniach 7-8 marca 2025 roku na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo- -Kongresowego EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9, tak jak w roku minionym, odbyła się trzecia w tym miejscu, edycja EXPOzycji, od kilku lat największego wydarzenia branży foto-wideo w Małopolsce. Partnerem medialnym wydarzenia był Foto-Kurier.
![]()
Celem tego, płatnego (bilet kosztował 30 zł), wydarzenia organizowanego przez firmę Foto-Plus z Krakowa jest inspirowanie uczestników do rozwijania swoich pasji i umiejętności poprzez udział w licznych warsztatach i wykładach.
![]()
W tym roku było ich również kilkadziesiąt. Prowadzili je znani fotografie i filmowcy, którzy przekazywali swoją wiedzę oraz dzielili się praktycznymi radami.
![]()
![]()
![]()
Po zarejestrowaniu się na stronie organizatora i wniesieniu wspomnianej opłaty zyskiwaliśmy dostęp do organizowanych prelekcji i prezentacji.
![]()
![]()
Wystarczyło jedynie przyjechać na miejsce prezentacji. W tym roku, po raz pierwszy, piewsze 500 osób, które weszły na EXPOzycję otrzymało po jednym ezgemplarzy specjalnym lub regularnym Foto-Kuriera.
![]()
![]()
W ciągu kilku godzin egzemplarze rozeszły się jak świerze bułeczki.
![]()
EXPOzycja stała się miejscem spotkań ludzi interesujących się fotografią i filmowaniem, którzy mogli podczas tych dwóch dni, w miłej atmosferze, porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować ze specjalistami i praktykami z różnych dziedzin.
data dodania: 06-05-2025
godzina dodania: 19:01
odsłon: 1202 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Nikkor Z 24-105 mm f/4-7,1 Nikon, 9 stycznia, poszerzył ofertę pełnoklatkowych obiektywów z serii Z o nowy model - Nikkor Z 24-105 mm f/4-7,1. To lekka konstrukcja formatu FX o dużym zakresie ogniskowych. Szczyci się zakresem ogniskowych od szerokiego kąta do średniego teleobiektywu i świetną ostrością.
![]() Wydanie specjalne APARATY FK 2/25 dostępne w 214 salonach EMPIK - sprawdź gdzie jest najbliższy salon z wydaniem Wydanie specjalne APARATY FK 2/25, oprócz tajnych salonów zaopatrywanych przez firmę Kolporter S.A. (w tym salonów InMedio i RELAY) dostępne jest w 214 salonach EMPIK - sprawdź gdzie jest najbliższy ciebie salon EMPIK z wydaniem specjalnym Foto-Kuriera 2/25 APARATY. Specjal dostęny jest we wszystkich najlepszych salonach prasowych w Polsce. ![]() LK Samyang AF 16 mm f/2,8 P FE 15 lipca 2025 r. na rynku zadebiutował LK Samyang AF 16 mm f/2,8 P FE. To kolejnak konstrukcja powstała pod nową marką LK Samyang. Pomimo niewielkich wymiarów, obiektyw ma charakteryzować się imponującą wydajnością. Poza szerokim kątem widzenia jego istotną cechą jest MOD wynoszący zaledwie 12 cm, który umożliwia wykonywanie fotografii zbliżeniowej za pomocą aparatów z... Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||