testowe LIGA FOTO-KURIERA 2022 - Makro
Prezentujemy pierwszą trzydziestkę czwartego z dziewięciu etapów konkursu. Temat "Makro" dla wielu okazał się wyzwaniem do zmierzenia się z tą tematyką po raz pierwszy, ale dla zdecydowanej większości był możliwością pokazania sojego fotograficznego ja. I jedni i drudzy wykazali się niesamowitą kreatywnością.
Każdy z nowych uczestników naszej zabawy ma nadal szansę na zdobycie nagród głównych oraz wyróżnień i drobnych upominków etapowych.
Łączna pula nagród przekracza wartość 25 000 zł.
Zapraszamy do inspirującej rywalizacji.
więcej Foto-Kurier 6-7/2022 str. 57 ![]() Zobacz także:![]() FUJIFILM X-H2S, najszybszy tryb zdjęć seryjnych / najwyższa wydajność autofokusu i najlepsze wideo w historii serii X,
![]() Foto-Kurier 6-7/22 wysłany do prenumeratorów, dostępny on-line, przejrzyj całe wydanie i zamów papierową wersję
Zobacz także:![]() Panasonic LUMIX GH6 test - długo oczekiwany filmowiec, ale nie tylko; pełny test z Foto-Kuriera 4/22
![]() TEST Sony FE 35 mm f/1,4 GM - bezkompromisowy, stałoogniskowy G-Master - artykuł z Foto-Kuriera 1-2/21
Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |