testowe ![]() Sony CFexpress typu B: CEB G480T/CEB-G240T - pojemne i szybkie karty pamięci![]() 6 marca 2024 firma Sony zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowych kart CFexpress typu B: CEB G480T/CEB-G240T. Nowe pojemne i szybkie karty pamięci z serii G mają zapewnić stabilność oraz niezawodność działania podczas długich sesji zdjęciowych.Firma Sony powiększa oferty kart pamięci CFexpress typu B o dwa modele z serii G: CEB-G480T i CEB-G240T. Te szybkie oraz pojemne nośniki zapewnią twórcom jeszcze większą stabilność działania i niezawodność.
Karta Sony CEB-G480T (480 GB) umożliwia odczyt z szybkością do 1850 MB/s i zapis do 1750 MB/s. Natomiast dla karty Sony CEB-G240T (240 GB) maksymalny transfer danych wynosi odpowiednio 1850 MB/s i 1600 MB/s. Seria CEB-G powstała z myślą o zawodowych fotografach, filmowcach czy pasjonatach, którzy pragną usprawnić swoją pracę poprzez użycie nośnika o większej szybkości i niezawodności. Dzięki dużej szybkości zapisu karty te mogą współpracować z korpusami o wysokiej rozdzielczości.
![]() Obie karty umożliwiają ponadto szybkie przesyłanie danych do komputera z podłączonym czytnikiem kart pamięci CFexpress typu B MRW-G1 (sprzedawanym oddzielnie). Sprawniejsza praca z dużymi zdjęciami o wysokiej rozdzielczości oraz materiałami wideo o dużej przepływności umożliwia skrócenie czasu realizacji projektów.
![]()
Karty Sony CEB-G480T i CEB-G240T są przystosowane do współpracy z programami do kontroli stanu nośnika i do odzyskiwania danych.
data dodania: 27-03-2024
godzina dodania: 09:01
odsłon: 1202 powrót na stronę główną »
![]() Komentarze![]() sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:![]() Test Epsona L8050 - wysokonakładowa drukarka fotograficzna i niska cena wydruku - test z Foto-Kuriera 10/23
![]() Festiwal Fotoforma na Narodowym 2025 - święto pasjonatów fotografowania i filmowania w Warszawie 70 wykładów czołowych polskich i zagranicznych fotografów i filmowców. Warsztaty Masterclass i fotospacery. Ponad 150 największych, światowych marek foto-wideo. Stoiska największych producentów i dystrybutorów sprzętu. Wyjątkowe promocje na zakup sprzętu. Wystawy fotograficzne. Wypożyczalnia sprzętu. I wiele innych atrakcji…16-17 października 2025, PGE NARODOWY. 17 października zaczynają od 9 rano, a kończą na ostatnim kliencie, czyli pewnie do 17, a może i ciut, ciut dłużej. Zobacz jak wyglądał 1 dzień Festiwalu. Impreza odbywa się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. ![]() Test Panasonica Lumix S1 II - hybrydowy AF w mniejszym korpusie Panasonic LUMIX S1MII zadebiutował 13 maja 2025 r., czyli w ponad 6 lat po barcelońskiej premierze swojego poprzednika S1 i w ponad 2 lata po prezentacji Panasonica LUMIX S5IIX (4 stycznia 2023 roku) wyróżnionego nagrodą EISA sezonu 2023-2024.... ![]() Foto-Kurier 10/2025 wysłany do prenumeratorów, dostępny w salonach prasowych i on-line Foto-Kurier 10/2025 wysłano (14.10) do prenumeratorów, od dzisiaj jest w najlepszych salonach prasowych, a w e-kiosku od 12.10. Okładkę ozdobiło zdjęcie Jana Jaskuły, laureata lipcowego konkursu Najlepsze z Najlepszych. Szczęśliwą siódemkę publikujemy w środku wydania. Zainspiruj się świetnymi zdjęciami, w tym laureatów Grand Press Photo 2025 i zapoznaj się z testami najnowszego sprzętu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |