testowe Sony Xperia 1 VI - nowy flagowy smartfon marki Sony - cena i dostępność
ciąg dalszy...![]() Nowy system automatycznego śledzenia ostrości z szacowaniem postawy człowieka - funkcja AI pochodząca z aparatów z serii AlphaTM
Tylny aparat jest wyposażony w technologię AI rozpoznającą sylwetkę ludzką, która umożliwia dokładne utrzymywanie ostrości nawet w trudnych warunkach - na przykład gdy między aparatem a obiektem pojawiają się jakieś przeszkody. To zaawansowane rozwiązanie, które umożliwia stabilne i dokładne śledzenie, optymalizuje rejestrację obrazu w różnych środowiskach.
![]() Nowa aplikacja aparatu
![]() Co więcej, funkcja śledzenia dotykiem umożliwia teraz automatyczne ustawianie jasności i korygowanie kolorystyki, a nowy tryb wideo Pro umożliwia szczegółowo regulowanie ustawień filmów. W rezultacie użytkownicy dysponują łatwymi i intuicyjnymi w użyciu narzędziami do precyzyjnego fotografowania i filmowania.
![]()
Udoskonalony wyświetlacz o większej jasności Zastosowany w smartfonie Xperia 1 VI wyświetlacz Powered by BRAVIATM wykorzystuje technologię remasteringu z użyciem sztucznej inteligencji, zapewniającą wyższy kontrast, lepsze kolory i wyraźniejszy obraz. Technologia ta działa podczas odtwarzania własnych materiałów i treści z serwisów streamingowych. ![]() Aby ułatwić oglądanie w jasnych miejscach, o 50% zwiększono jasność wyświetlacza. Nowa funkcja „Widoczność w słońcu" poprawia widzialność obrazu na zewnątrz budynków. Jej działanie polega nie tylko na rozjaśnianiu obrazu, lecz także na przetwarzaniu go z użyciem sztucznej inteligencji. Prowadzona w czasie rzeczywistym analiza klatek i jasności w otoczeniu umożliwia uniknięcie prześwietlenia najjaśniejszych fragmentów. ![]() Doskonały dźwięk z głośników i słuchawek
Nowy, zaawansowany obwód audio do podłączenia słuchawek przewodowych z wtykiem 3,5 mm, innowacyjne technologie audio i nowe głośniki o lepszych parametrach sprawiają, że smartfon Sony Xperia 1 VI nadaje należytą przestrzenność, klarowność i jakość muzyce odtwarzanej przez słuchawki przewodowe, słuchawki bezprzewodowe lub pełnowymiarowe głośniki stereofoniczne.
![]() Znacznie ulepszono głośniki smartfonu. Ograniczenie zniekształceń przy dużej głośności i optymalizacja odtwarzania niskich częstotliwości przełożyły się na wzrost ciśnienia akustycznego. W rezultacie dźwięk nabrał dodatkowej mocy i intensywności. Poprawiono też symetrię rozchodzącego się dźwięku.
Smartfon Xperia I VI obsługuje najnowsze technologie i formaty audio, takie jak High-Resolution Audio, High-Resolution Audio Wireless, LDAC, Bluetooth® LE Audio (Low Energy) czy Snapdragon Sound. Użytkownicy wybranych modeli słuchawek bezprzewodowych mogą włączyć tryb AAC (Advanced Audio Coding) Connection, który poprawia jakość dźwięku między innymi w gwarnym otoczeniu miejskim, zapewniając niezakłóconą przyjemność ze słuchania muzyki.
data dodania: 15-05-2024
godzina dodania: 09:01
odsłon: 2115 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco
Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz. Zobacz także:
Panasonic LUMIX S5II oraz S5IIX - aktualizacja w super cenie - lepsze udostępnianie, fotografowanie i filmowanie
Canon 21. rok z rzędu ma największy udział w globalnym rynku aparatów cyfrowych z wymiennymi obiektywami
![]() Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych i on-line Foto-Kurier 12/25 wysłany do prenumeratorów, w salonach prasowych, sklepach fotograficznych (Fotoforma i Foto-Plus) oraz on-line w naszym e-kiosku. Zachęcamy do przejrzenia i zainspirowania się zdjęciami i pozostałymi tekstami. Polecamy też nowy dział "Kulisy jednej fotografii", w którym spotkają się państwo z historią powstania świątecznego autoportretu Łukasza Pietrzaka. ![]() PARIS PHOTO 2025 - światowe święto fotografii Zgodnie z coroczną już tradycją, rozpoczynamy podsumowanie 28. międzynarodowych targów fotograficznych Paris Photo 2025 od kilku ważnych liczb: 222 wystawców z 33 krajów, w tym 179 galerii i 43 wydawców, ok. 75 000 odwiedzających i milionowe kontrakty, o których liczbie i wartości wiedzą jedynie ci, którzy pieniądze wydali lub je dostali. Marta Darowska i Tadeusz Koniarz od lat relacjonują tę największą imprezę fotograficzną dla Państwa. Tak jest też i tym razem. Spoglądamy na Paris Photo ich oczami. ![]() Wydanie specjalne Foto-Kuriera 2/25 Aparaty - prezentujemy okładkę Przed Państwem okładka 43. Wydania Specjalnego Foto-Kuriera 2/25 poświęconego aparatom. Jednak zanim Wydanie Specjalne Foto-Kuriera 2/25 pt. "Aparaty" ujrzy światło dzienne, a będzie to szybciej niż niektórym się wydaje, króluje poprzednie, nadal dostępne w naszym e-kiosku. Można je też zamówić bezpośrednio w redakcji (redakcja pokrywa koszt wysyłki w Polsce), a także na stronie fotoforma.pl oraz w salonach Fotoforma w Warszawie i Foto-Plus w Krakowie. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
|||||||||