testowe Serwis foto-kurier.pl rozwija się - listopadowe wzrosty
Według statystyk Google Analitics z okresu 1 listopada - 1 grudnia 2018 nasz serwis odwiedziło w tym czasie o 45,05% więcej osób niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Nadal rośnie też liczba osób posiadających subdomeny w naszym serwisie oraz czas spędzany przez jedną osobę na www.foto-kurier.pl.
![]()
Użytkownicy i ich aktywność, listopadowe wzrosty
![]()
Wśród osób odwiedzających nasz serwis było o 49,25% więcej nowych użytkowników. Jedna osoba na naszym portalu przebywa średnio 2 minuty i 29 sekund i jest to o 46,85% dłuższy czas niż przed rokiem.
Podczas jednej sesji średnio jeden użytkownik odwiedza ponad 4 strony i jest to kolejny wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim. Tym razem o 27,81%.
Dziękujemy za odwiedzanie serwisu www.foto-kurier.pl i za wspólne chwile spędzone z informacjami tam zawartymi.
Państwa aktywność stymuluje nas do dalszego rozwoju. data dodania: 10-12-2018
godzina dodania: 13:58
odsłon: 2514 powrót na stronę główną »
Komentarze
sortuj według daty: rosnąco | malejąco Przestałem byś fanem Foto-kuriera...jak jedna osoba proponowała mi dawać punkty za dobre kieszonkowe....wycenianie zdjęć jest nieuczciwe i stąd już nie daję żadnych zdjęć !!!!
Panie Henryku, czy może Pan przesłać dane tej osoby na konto redakcja@foto-kurier.pl wraz z treścią tej propozycji. Tego rodzaju praktyki są niedozwolone w serwisie i skutkują albo zablokowaniem konta, albo usunięciem z serwisu. W przeszłości parę osób niestety zostało usuniętych z serwisu za działania niezgodne z regulaminem. Nie widzimy powodu, dla którego miałoby to teraz nie nastąpić.
To co Pan napisał nie jest powodem do tego, żeby Pan opuszczał nasz serwis, a jedynie żeby usunąć osobę, która wysuwa tego typu propozycje.
Życzymy udanych zdjęć i odporności na negatywne zachowania innych.
Redakcja
Zobacz także:
Z lotu ptaka
![]() Foto-Kurier 11/25 w najlepszych salonach prasowych i on-line - przed zakupem zajrzyj do e-kiosku Foto-Kurier 11/2025 w najlepszych salonach prasowych oraz w e-kiosku. Okładkę ozdobiło zdjęcie wykonane przez Leszka Wygachiewicza, składające się z 2032 zdjęć. A w środku znalazły się testy i opisy najnowszych obiektywów i aparatów oraz inspirujące zdjęcia, a także... ![]() Test Tamrona 28-300 mm f/4-7,1 Di III VC VXD - ostro, blisko, stabilnie, test z Foto-Kuriera 10/24 Tamron 28–300 mm f/4–7,1 Di III VC VXD to wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy o krotności 10,7×, do pełnoklatkowych bezlusterkowców z mocowaniem Sony E, który zadebiutował 1 sierpnia 2024 r. Ma kompaktową konstrukcję o długości zaledwie 126 mm i wadze 610 g oraz wbudowaną stabilizację optyczną VC. Test obiektywu przed wami. ![]() Samyang AF 85 mm f/1,8 P FE Samyang AF 85 mm f/1,8 P FE, portretowy teleobiektyw stałoogniskowy, który równoważy wyrazistą jakość obrazu z imponującą poręcznością. Zapoznaj się z informacją prasową i zobacz dane techniczne obiektywu. Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024 Polityka plików cookies | |
||||||||