Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydruki

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ

#zostańwdomu; Akademia Nikona zaprasza na zajęcia online

Obsługa lustrzanek i bezlusterkowców, kurs podstaw fotografii, fotografia produktowa – to tylko niektóre z tematów webinarów dostępnych od teraz w ofercie Akademii Nikona online. Inicjatywa przeznaczona jest dla wszystkich fanów fotografii, chcących produktywnie wykorzystać czas spędzony w domu, rozwinąć swoją pasję i zdobyć nowe umiejętności.

W ofercie Akademii Nikona dostępnych jest obecnie 5 webinarów, a już w najbliższych tygodniach lista szkoleń rozszerzona zostanie o kolejne tematy. Podczas kursu obsługi lustrzanki i bezlusterkowców uczestnicy dowiedzą się, jak robić dobre technicznie zdjęcia i szybko opanują obsługę aparatu. To zajęcia przeznaczone dla osób początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z fotografią i chcą nauczyć się obsługi aparatu oraz dowiedzieć się w jaki sposób ustawić parametry, by zdjęcie wyszło ostre, wyraźne i odpowiednio naświetlone.

Równie ważnym dla początkujących fotografów webinarem może być także kurs pt. „Podstawy fotografii - jak robić ładne i ciekawe zdjęcia”. Podczas tego szkolenia uczestnicy dowiedzą się bowiem, w jaki sposób tworzyć estetyczne i interesujące fotografie, dlaczego jedne zdjęcia się nam podobają, a inne nie oraz jak pokazać na zdjęciu spokój i ciszę, a jak ruch, dynamikę i przestrzeń.

W ofercie webinarów Akademii Nikona znalazło się też szkolenie przeznaczone dla dzieci i młodzieży. - Szczególnie teraz, gdy tak wielu z nas większość dnia spędza w czterech ścianach, najmłodsi domownicy nudzą się najbardziej. Ten webinar powstał z myślą o nich, ale też o ich rodzicach, chcących zadbać o to, by ich dzieci w jak najbardziej wartościowy sposób spędziły najbliższe tygodnie - tłumaczy Katarzyna Romaniuk, Manager Projektu Akademia Nikona.

Kurs „Młody fotograf” przeznaczony jest dla osób w wieku 14-18 lat, które nie do końca satysfakcjonuje zdjęcie ze smartfonu lub tabletu, chcących poznać wszystkie możliwości i funkcje swojego sprzętu.

- Webinary organizowane przez Akademię Nikona to propozycja dla tych, którzy chcą w jak najlepszy sposób wykorzystać czas spędzony w domu, poszerzając swoją wiedzę na temat fotografii i obsługi aparatu - komentuje Katarzyna Romaniuk. - Oprócz szkoleń dla początkujących, w naszej ofercie znaleźć można również szkolenia specjalistyczne, takie jak wywoływanie i katalogowanie w Lightroom czy fotografia produktowa. W planach mamy również dalsze rozszerzanie oferty dostępnych webinarów, tak by każdy mógł znaleźć interesujący go temat - dodaje Katarzyna Romaniuk.ciąg dalszy artykułu na następnej stronie...


 
data dodania: 17-04-2020
 
godzina dodania: 09:38
 
odsłon: 741
powrót na stronę główną »

fotografia

Komentarze

zostaw komentarz

sortuj według daty: rosnąco | malejąco

Artykuł nie był jeszcze komentowany.
Zostaw swój komentarz właśnie teraz.
powrót na stronę główną »Zobacz także:

fotografia
Światowy Dzień Fotografii - 181 lat temu, 19 sierpnia 1839 roku urodziła się fotografia
fotografia
PENTAX 645Z z Wyróżnieniem Specjalnym German Design Award 2016
fotografia
Kolporter ma 165 salonów, które sprzedają Foto-Kurier i pozostałą prasę - zapraszamy
fotografia
Ruch ma nadal czynne 72 salony, które sprzedają Foto-Kurier i pozostałą prasę - zapraszamy
fotografia
Lagardere ma nadal czynne 174 salony, które sprzedają Foto-Kurier i pozostałą prasę - zapraszamy
fotografia
Foto-Kurier 1-2/2020 - Tylko dla Ciebie, przejrzyj całe wydanie, nie kupuj w ciemno
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2021. (0.067)

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |