Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Zdjęcie miesiąca

Zdjęcie miesiąca






 
Autor posta:
Waldemar Ubermanowicz
Legnica

Wątków: 0
Postów: 15
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 02-09-2020 09:18:35

Zrozumiałem,dziękuję
 


 
Autor posta:
Bartłomiej Kończak
Koło

Wątków: 0
Postów: 9
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 04-09-2020 16:56:54

Mógłby mi ktoś wyjaśnić jak ten nowy sytem działa? Bo wchodzę na wrześniowe notowanie konkursu miesiąca i widzę, że nadal nalicza po średniej nie po sumie .
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 04-09-2020 17:37:11

I ja to też zauważyłam , że po średniej
a nie po sumie punktów ustawia system kolejność . A wg zapewnień Redakcji miło być od sierpnia .......
 


 
Autor posta:
Waldemar Ubermanowicz
Legnica

Wątków: 0
Postów: 15
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 05-09-2020 12:08:14

A ja wiem dlaczego.Komputer poszedł do szkoły
 


 
Autor posta:
Anna Bednaruk
lubelskie

Wątków: 0
Postów: 10
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 05-09-2020 14:19:45

Pospieszyłam się z wystawianiem 5-tek Chciałam dobrze, a zaszkodziłam Czekam z niecierpliwością na wprowadzenie zapowiadanej zmiany.
 






 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 08-06-2021 08:41:55

Zdecydowałem się tu napisać bo już chyba za dużo telefonów (w moim mniemaniu) wykonałem. Miesiąc temu (7.05) napisałem do redakcji e-maila w sprawie konkursu miesiąca, chciałem aby ktoś mi wyjaśnił podstawy wyboru w marcu. Po kilku dniach zadzwoniłem do redakcji z zapytaniem czy e-mail dotarł, odpowiedziano aby ponowił maila do webmastera (11.05) bo rzeczywiście z marcowym konkursem jest coś nie tak, jest pięć zdjęć (z mojej strony wiem że nie są to zdjęcia które miały najwięcej głosów i nie było ich pięć), ponowiłem do webmastera i do redakcji e-maila, nota bene wcześniej w rozmowach telefonicznych w kwietniu też już zwracałem uwagę na marzec. Mija miesiąc od wysłanego maila i cisza, nikt nie pofatygował się aby mi czytelnikowi wyjaśnić, do dziś nic z marcem się nie zmieniło. E-mail z zapytaniem był nawet z linkami do zdjęć, cóż mogę więcej powiedzieć może tu na forum mi odpowie ktoś. Czy mam to odczytywać jako lekceważenie czytelnika (przez 2 lub 3 lata byłem prenumeratorem wersji papierowej i elektronicznej, chyba dobrze że się zastanowiłem nad ponawianiem).
Druga rzecz - prosiłbym też o informacje od czytelników czy forum działa po marcowej awarii, dajcie znać w jakikolwiek sposób.
Adam K.
 


 
Autor posta:
Waldemar Ubermanowicz
Legnica

Wątków: 0
Postów: 15
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 08-06-2021 10:32:45

Osobiście nie wnikam w marzec.Poważna awaria była.A od czasów pandemii nic nie pisałem tutaj.Tak na wszelki wypadek.Wirus czuwa
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 08-06-2021 19:02:41

Szanowny Panie Adamie

Sprawa marcowego konkursu miesiąca zgłaszana już była przez Pana kilka razy i problem został zakolejkowany.

Zgłaszane sprawy są załatwiane przez nas sukcesywnie.

Sprawa prenumeraty jest Pańską sprawą indywidualną i to czy jest Pan prenumeratorem, czy też nie nie ma wpływu na czas realizacji zgłoszenia.

Każdy prenumerator ma swoje korzyści i piszemy o tym tutaj

https://www.foto-kurier.pl/26,prenumerata.html

Można z nich skorzystać lub nie. Decyzja należy do Pana.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 08-06-2021 22:46:47

Szanowna redakcjo oczywiście że nieścisłości zgłaszałem szybciej niż e-mail z zapytaniem, w którym to zwróciłem się z zapytaniem i uwagą o rozbieżności pomiędzy punktacją a tym co wydrukowaliście jako zdjęcie miesiąca i co nie jest do zgodne z punktacją, podałem nawet linki do faktycznej punktacji. Na tej podstawie również refleksja o szacunku do czytelnika i obiektywiźmie.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 09-06-2021 18:35:13

Witamy

Marzec wrócił na swoje miejsce

https://www.foto-kurier.pl/galerie/1,lista2_zdjecia_miesiaca,03-2021.html#czytaj

Pozdrawiamy

Redakcja
 






 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 09-06-2021 19:23:36

I wygląda że punktacja na pierwszych miejscach jest całkiem inna niż ta wydrukowana w Foto-Kurierze, dla mnie jest to przykre że uważany zostałem za awanturnika, a okazało się iż miałem rację co do swojego zdjęcia i tej punktacji.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 11-06-2021 19:36:27

Nikt nie uważa Pana za awanturnika. Nikt Pana nie określił tym mianem. Są po prostu sprawy ważne i ważniejsze i w końcu przyszedł czas na wyjaśnienie kwestii marca.

Pozdrawiamy, życzymy cierpliwości i udanych zdjęć

Redakcja

 


 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 11-06-2021 22:05:27

Dziękuję że nie jestem uznany za awanturnika, wiem że są sprawy ważne i ważniejsze tylko jakie to ma przełożenie na czytelników i rzetelność i szacunek w stosunku do nich, wydrukowane zdjęcia z marca ani jedno nie jest w trójcie zdjęć miesiąca po przywróceniu awarii, nie można było poczekać z marcem i zrobić to wtedy kiedy wszystko będzie jasne? Każdy z nas publikujących tu zdjęcia jednak pracuje na swoje pozycję.
Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 06-07-2021 17:56:32

Szanowny Panie Adamie

Nie można było z niczym czekać. Można to zrozumieć lub nie

Zdobywców pierwszych miejsc w konkursie miesiąca prosimy o zajrzenie do skrzynek. Powinni Państwo otrzymać dzisiaj kupony rabatowe Fujifilm. To samo dotyczy zwycięzców pierwszych 3 etapów Ligi Foto-Kuriera

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 09-07-2021 19:33:48

Ja tylko żałuję że przez pośpiech nie wydrukowano zdjęca w FK bo jest to uznanie dla fotografa.
 






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 10-09-2021 13:07:50

Miło nam poinformować, że nagrody za kolejne etapy internetowego konkursu miesiąca i Ligi Foto-Kuriera etap IV, V i VI zostały wysłane lub są w trakcie wysyłki przez sponsorów. Zaglądajcie do swoich skrzynek mailowych i spamu.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych fotograficznych sukcesów

Redakcja
 


 
Autor posta:
Ewa Całkosińska - Kajzer
Kalisz

Wątków: 0
Postów: 34
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 04-10-2022 08:44:16

Witam
Moje pytanie brzmi , jak to jest ,że dałam komus 6 gwiazdek i jak otwieram to zdjęcie to widze ,że mam tych 6 gwiazdek zaznaczonych na żółto czyli tyle ile dałam a temu komuś w ocenach wyświetla się ,że dalam jedną gwiazdkę??? tak przecież być nie może.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Zdjęcie miesiąca
Data dodania: 04-10-2022 10:13:22

Niestety nie wiem jak rozumieć pytanie.

Czy mam rozumieć że Pani wystawiła ocenę 6 gwiazdek a wyświetla się ocena inna u Pani a inna u odbiorcy?

Poproszę o zamieszczenie linków. Chętnie sprawdzę co wyświetla się u mnie.
 


odsłon wątku: 6465
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.124) / 0.110

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |