Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?

Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?






 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?
Data dodania: 11-12-2015 15:32:03

Tyle w ostatnim czasie zmian na portalu, więc pomyślałem, że jest okazja, aby zapytać użytkowników o jeszcze jedną sprawę. Mianowicie nie wiem jak oglądać komfortowo zdjęcia w galerii. Może coś źle robię, ale jak wchodzę na czyjąś galerię i chcę np. obejrzeć zdjęcia z galerii tematycznej np. Kwiaty to wg mnie kiedy klikam następne czy tez poprzednie zdjęcie to powinno się wyswietlac kolejne zdjecie z galerii Kwiaty, a tak niestety nie jest, co przyznam, skutecznie zniechęca mnie do oglądania fotografii innych autorów. Może jest jakiś sposób o którym nie wiem. Z góry dziękuję za porady i opinie na ten temat.
P.B.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 455
  Temat postu: Re: Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?
Data dodania: 13-12-2015 19:01:08

Przed chwilą sprawdziliśmy i jest wszystko OK. Jeśli Pan wejdzie na galerię tematyczną np. kwiaty to wciskając zdjęcie poprzednie lub następne przechodzi pan do kolejnych zdjęć z tej galerii tematycznej.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Paweł Biernat
Raba Wyżna

Wątków: 7
Postów: 60
  Temat postu: Re: Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?
Data dodania: 13-12-2015 20:11:14

Może nie precyzyjnie napisałem. Chodzi mi o to, że jak wchodzę na galerię tematyczną konkretnego autora , to następne czy poprzednie zdjęcia wyświetlają się z całej galerii tegoż autora a nie z galerii tematycznej , którą chce obejrzeć. Wg mnie jest to trochę kłopotliwe...no ale może to nikomu więcej nie przeszkadza...Pozdrawiam. P.B.
 


 
Autor posta:
Michał Bukała
Oława

Wątków: 0
Postów: 22
  Temat postu: Re: Jak wygodnie oglądać zdjęcia w galerii?
Data dodania: 20-10-2016 09:15:17

Potwierdzam, przeglądanie zdjęć użytkownika z galerii tematycznej jest niemożliwe. Możemy oglądać tylko miniaturki zdjęć w galerii, ale nie w pełnym rozmiarze.
 


odsłon wątku: 942
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.098) / 0.082

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |