Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Konkurs miesiąca

Konkurs miesiąca






 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 13:52:58

Poczucie humoru nas uratuje

I tak najlepiej jest latem (summer time)
 


 
Autor posta:
Marcin Mazurek
PUŁTUSK

Wątków: 0
Postów: 38
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 13:54:20

i nie są to żadne głupoty - o tym trzeba pisać... dla wspólnego dobra , a zwłaszcza dla dobra portalu.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 13:55:38

Wolność słowa sobie wywalczyliśmy!!!
 


 
Autor posta:
Marcin Mazurek
PUŁTUSK

Wątków: 0
Postów: 38
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 13:57:23
Data edycji: 05-11-2012 14:02:18

już niebawem usuną mi konto, więc gdybym nie zdążył - życzę Wszystkim jak najlepiej Pani Tereso - jest Pani miłą kobietą , tylko niepotrzebnie się Pani tak złości trochę dystansu i będzie ok.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 14:00:22

Niekoniecznie. Optuję żeby nie usunięto Pańskiego profilu.
 



 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 14:04:38

Panie Marcinie niepotrzebna ta decyzja z usunięciem konta....
i kto tu bardziej jest nerwowy....

Zaistniałą sytuację uważam za zupełnie niepotrzebne jak to ktoś określił "bicie piany" tym bardziej, że wszystko było już wyjaśnione przez Pana Janusza, Pana Krzysztofa, Radka i Roberta.

Redakcja wie co robi.

Każdy portal jest inny i każdy rządzi się swoimi prawami,
każdy konkurs jest inny i również rządzi się swoimi prawami.
 


 
Autor posta:
Marcin Mazurek
PUŁTUSK

Wątków: 0
Postów: 38
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 15:25:18

Jestem innego zdania i swoje zdanie na ten temat podtrzymuję.
 


 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 18:48:44

No! I nie można było tak od początku. Pani Teresa jest przemiłą osobą i robi świetne zdjęcia. Pan Marcin broni się znakomitymi fotografiami - może poza tą z 27.12.2011. Pan Janusz po wyjeździe do Jasła do rany przyłóż. A dyskusja jest po to, by każdy pozostał przy swoim zdaniu.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 19:00:04

Brakowało tu tego Pańskiego wyważonego głosu

Ps. Dużo Pan widzi i dostrzega choć nie wszystko się zgadza ;-)
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 19:04:37

e tam ta z 27.12.2011 też dobra ;)

pozdrawiam Panie Andrzeju
 



 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 19:14:32
Data edycji: 05-11-2012 19:22:58

Moje koślawe, choć piękne oczy upierają się, ze zbyt ołtarzykowate.
Pani Tereso, też pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Andrzej Alicki
Białystok

Wątków: 1
Postów: 69
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 05-11-2012 19:20:25

Panie Januszu, poprawiam się. Zmienił się Pan nie do Poznania.
Dodam, że i Pan Robert po peregrynacji wrócił nastawiony koncyliacyjnie. Robi się miło. Ale pewnie od czasu do czasu jakaś wymianka poglądów pojawi się. Szkoda tylko, że nie na temat kompozycji, gry świateł czy układu barw.
Pozdrawiam Wszystkich.
 


 
Autor posta:
Agnieszka Szczepanska
Sosnowiec

Wątków: 0
Postów: 1
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 02:07:16

Witam serdecznie wszystkich użytkowników portalu Foto-Kurier.Od jakiegoś czasu zajmuję się pstrykaniem zdjęć.Celowo piszę pstrykaniem bo jak nazwać efekty które osiągam.Marne to chyba odpowiednie słowo.Tym większa była moja radość gdy jedno z moich zdjęć w miesiącu paźdźiernik uzyskało mnóstwo szóstek https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,5142,122422,.html Co się dzieje dalej żeby świeżakowi utrzeć nosa.Wystarczy w ostatnich dniach miesiąca zrobić aferę.Typu konto fikcyjne bo inna pani z tej samej miejscowości ma podobne zdęcie a może to ta sama osoba i ocenia sama siebie.Stróżem moralnośći jak na dobrych moderatorów przystało jest pan Radek i nasza Pani liderka Teresa oczywiście nie wolno zapominać o Panu Januszu Mędreckim który bezkarnie obraża i straszy użytkowników tutaj jest typowy przykład https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,1072,124190_9,p1,.html
Jeśli intrygi się nie powiodą a ludzie nadal głosują na sześć to od czego mamy dobry regulamin.Wystarczy niechcianemu użtkownikowi w ostatnich dniach konkursu dać z szczerego serca piątkę a licza szóstek nie ma już znaczenia bo najważniejsza jest średnia ocen.Wtedy już z czystym sumieniem można nagradzać inne zdjęcia.Sprytne!!!Cóż frycowe płaci się wszędzie.Kupiłam najnowsze wydanie czasopisma Foto-Kurier żeby zobaczyć jak powinny wyglądać ładne zdjęcia i co? Pozostaje niesmak.Okiem amatorki dostrzegam widoczną stonniczość ocen. 1,4,7,12 dla Pań Dziedziech.Sczególną uwagę zwróciłam na miejsce 12 yellow submarine .Chciałam obejrzeć je na monitorze z nadzieją że lepiej się zaprezentuje ale już go nie ma .Na pewno Pani Teresa wysłała go pocztą bo te z dalszych miejsc tak wysyła.Pierwsze są przekazywane przez zakładkę portalu.Zadziwiające wyczucie punktacji.
Niestety zainteresowane osoby muszą sobie kupić gazetę żeby zobaczyć zdjęcia.Zdjęcia Pani Klaudii też Państwo nie zobaczycie choć znajduje się na 11 miejcu w lidze.Ktoś chyba po złości skasował galerię.Szanowni Państwo Moderatorzy proszę się nie trudzić z odczytaniem mojej tożsamości nie jestem Panią Dzw.jak sugeruje Mistrz abstrakcji do zapisania namówił mnie mąż czego dziś serdecznie żałuję.Używam nazwiska panieńskiego żeby nie być ocenianym przez pryzmat jego zdjęć Teraz to chyba już proste.Jednak gdyby ten rebus sprawił problem to polecam https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,4,20749_0,p1,rebus-sony-a900.html tam nasze Panie liderki znakomicie czytają rebusy redakcji.Przecież nikt się nie zna a system ocen jest obiektywny.To nic złego jak mama ocenia córkę a żona męża.Prawda? Na koniec jeszcze jeden przykład obiektywnych ocen https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,618,10946_0,p1,w-krzywym-zwierciadle.html Skoro wiadomo już kim jestem możecie Państwo użyć regulaminu i skasować wsystko a w szczególności moje i męża konto to tylko 17 zł mniej bo już nigdy tej gazety nie kupię.Choć szkoda bo jej wartość merytoryczna jest na bardzo dobrym poziomie ale niektórych zdjęć konkursowych oglądać się nie da.Dobranoc i nie gratuluje wygranej "żeby nie zapeszyć"
 


 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 03:11:29

W odpowiedzi na cyt.

"Stróżem moralności jak na dobrych moderatorów przystało jest pan Radek..."

Będąc właśnie niezłośliwym! Nie oceniłem Pani pracy do której kieruje 1szy link... Pani Teresa i inni Moderatorzy jak mniemam także... ;-) Zwróciłem tylko uwagę, co zrozumiałe, a dziwne, na ilość ocen i wyświetleń... Więc do kogo pretensja...? ;-)
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 06:23:35

żale,pretensje,zarzuty...polecam żal.pl
 



 
Autor posta:
Radosław Sendłak
Szczytno

Wątków: 0
Postów: 129
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 08:13:00

Gdybym ocenił szczerze to zarzucono by mi że zaniżam ocenę więc, Halo! Skończmy już te żale... Życzę lepszych prac i szczęścia w następnych konkursach...
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 10:46:51
Data edycji: 06-11-2012 10:47:44

Pani Agnieszko, a po cóż to używać panieńskiego nazwiska ???
A który z Panów Angielski, Kubiczek czy może Kurowski to Pani mąż, chętnie się dowiemy, nie ma powodu, aby to ukrywać, jest więcej "rodzin" w galerii, ojciec z synem, matka z córką, żona z mężem i synem i jakoś tego nikt nie ukrywa.

Czytając Pani wypowiedź zastanawia mnie jedna sugestia, czyżby sugerowała Pani, że Pan Patrycy to mój mąż ;)))))

Oświecę jeszcze Panią w sprawie rebusu ;)
no rozwiązałyśmy rebus, bo przecież wspólnie piliśmy tą szkocką ;)))))

Ekipie z Sosnowca polecam zrobić w exelu ranking zdjęć ze wszystkich lat jak istnieje "Konkurs Miesiąca",  nie tylko z tego miesiąca ;)

pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Robert Babisz
Głogów

Wątków: 0
Postów: 40
  Temat postu: Re: Konkurs miesiąca
Data dodania: 06-11-2012 11:52:58

przecież ta Ropucha jest włożona na grzybek...zwykła ustaweczka.Jest tu kilku magików którzy robią podobne zdjęcia ze zwierzętami chronionymi...przypominam że branie ich w łapska jest zabronione...za stronę techniczną 5 za etyczną 1 średnia 3.
 


odsłon wątku: 11676
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.108) / 0.099

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |