Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Liga Foto - Kuriera.

Liga Foto - Kuriera.






 
Autor posta:
Tomasz Banaszek
Tanowo

Wątków: 0
Postów: 6
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 30-09-2015 11:10:28

@Redaskcja Foto-Kurier
Pani Ewa nie jest jedyna osobą, która ma ten problem.
Mnie się również nie udąło, mimo użycia 4 kodów SMS i skorzystania z 2 różnych przeglądarek internetowych na 2 różnych komputerach z systemami operacyjnymi Linux i Windows, oraz przeglądarkami Chrome i Firefox.

Co więcej wgranie fotografi powiodło się bez problemu.
Fotografia była wgrywana w formacie JPG, w rozmiarze poniżej 1,88 MB.
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 30-09-2015 13:26:40

Witam,
Takich osób jest oczywiście więcej (vide moje posty wcześniejsze). Ja nie mogę do dzisiaj skorzystać z opcji wysłania zdjęcia do Ligi z przelewem z konta bankowego . A co gorsze nikt do dzisiaj nie umie znaleźć przyczyny błędu! (natomiast opcja płacenia przez sms zadziałała)
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 30-09-2015 22:01:27

Szanowna Redakcjo,
próba wgrania zdjęcia z komputera męża również nie powiodła się. Zdjęcie prześlę na adres redakcja@foto-kurier.pl wraz z kodami, które u mnie nie są aktywne.
Mam nadzieję, że za jakiś czas uda się znaleźć przyczynę i rozwiązać problem.
Pozdrawiam



 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 07-10-2015 16:16:32

Ja też to przeżywałem 2 x przy próbie wysłania zdjęć w temacie "Na wsi". Kasę pobrano, ale zdjęć nie udało mi się wysłać, więc zrezygnowałem z dalszego udziału w Lidze Foto-Kuriera. Miało to miejsce 5 i 6 września.
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 07-10-2015 19:55:55
Data edycji: 07-10-2015 19:58:02

Miałam kilka razy podobne problemy na początku roku.

Po wpisaniu otrzymanego kodu i wciśnięciu enter pokazała się biała strona,
po wciśnięciu F5 informacja o nieprawidłowym kodzie,
lub, że kod został już użyty,
a zdjęcie niestety nie zostało wgrane do zakładki konkursowej.
Innym razem miałam też komunikat "nieprawidłowy kod autoryzacji", było już to poruszane w tym wątku na drugiej stronie.

Zdjęcia oczywiście wraz z niewykorzystanymi kodami zostały przesłane na adres mailowy Redakcji.

Szkoda, że są takie utrudnienia i nie wiadomo co jest ich przyczyną, czy coś po naszej stronie, czy po stronie dostawcy internetu, czy po stronie serwisu...

Nie wszyscy chyba też zaglądają na forum i nie wszyscy zgłaszają podobne problemy...

 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 09-10-2015 18:43:44

Między 26 sierpnia a pierwszymi dniami września system Pay U dokonał zmian systemowych nie informując nas o tym. Na skutek tych zmian było trochę zamieszania z kodami do LIGI FK. W tej chwili według firmy opiekującej się serwisem od strony oprogramowania wszystko działa bez problemu.

Nie mając zgłoszeń od Państwa nie mamy informacji o błędach w działaniu serwisu.

Jeśli ktoś zauważy problem związany z kodami to prosimy o kontakt z nami poprzez adres redakcja@foto-kurier.pl.

Przypominamy, że zdjęcia do LIGI można również przysyłać z oryginalnym kuponem wyciętym z czasopisma oraz na płytach CD z takim samym kuponem oraz wgrywać do serwisu wnosząc opłatę SMS.
Żadna z tych metod nie zawiodła - dotychczas

Życzymy udanych zdjęć i za przepraszamy za utrudnienia

Redakcja
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-10-2015 12:39:04

Drodzy Userzy, Szanowna Redakcjo,
W nawiązaniu do ostatniego posta RFK chciałam poinformować, że... można mieć nadzieję iż działania Redakcji rozwiązały poruszany problem . Redakcja postąpiła bardzo honorowo (dziękuję ), obdarowując mnie w ramach rekompensaty kilkoma kodami - wstawiłam z powodzeniem 2 zdjęcia do LF czyli kody są wreszcie aktywne ! Dla potwierdzenia przeprowadzę jeszcze kompletną operację (od opłaty przelewem z konta bankowego do wstawienia zdjęcia), wykorzystam pozostałe otrzymane od Redakcji kody... i wtedy poinformuję o rezultacie na Forum. Mam nadzieje, że problem został definitywnie rozwiązany
Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Pat Kos
Straszyn

Wątków: 0
Postów: 1
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-10-2015 07:45:21

Dzień Dobry,
Od około dwóch miesięcy miałem podobny problem, o jakim cześć z Państwa tutaj pisała. Dzięki uprzejmości Redakcji, miałem możliwość przetestowania działania systemu dodawania zdjęć do galerii konkursowej po wgranych poprawkach. Wykonałem kilka prób tj. z komputera przenośnego "na kablu", wifi, różne lokalizacje, komputer stacjonarny, telefon komórkowy itd. i... Nie natrafiłem na utrudnienia .
Do kolejnych zmian wprowadzonych przes PayU powinno być ok.

Pozdr.
 


 
Autor posta:
Ewa Kolibczyńska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 20-10-2015 14:52:01

Chciałam poinformować, że wczoraj przeprowadziłam jedną pełną operację (od przelewu z konta bankowego poczynając). Zero problemów - potwierdzenie transakcji z PayU natychmiastowe, podany kod zadziałał ... hura ! Cała operacja trwała może 2-3 minuty. Miejmy nadzieję, że problem został rozwiązany "raz a dobrze"... i na zawsze

Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Krzysztof Patrycy
Warszawa

Wątków: 14
Postów: 280
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 12-06-2016 12:41:28

Moim zdaniem nie ma potrzeby większego doprecyzowania tematu. Każdy może go zinterpretować w dowolny sposób. Oceny wstawiane przez użytkowników serwisu przy zdjęciach z Ligi nie mają wpływu na jej wyniki. Do konkursu przyjmowane są wszystkie zdjęcia dostarczane poprzez portal, na płytach i w formie wydruków, a jury redakcyjne dokonuje selekcję wstępną i końcową. Dotychczas redakcja bardzo ceniła sobie mnogość interpretacji tematu i nie sądzą, żeby coś się zmieniło w tej kwestii.
 



 
Autor posta:
Jolanta Wierzchowska
LUBLIN

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 12:40:49

W regulaminie jest napisane, że zdjęcie mające 10 ocen może znaleźć się w galerii "zdjęcie tygodnia", "zdjęcie miesiąca" , czy nie dotyczy to wszystkich zdjęć? Zwrócilam uwagę, że niektóre moje zdjęcia dodane we właściwym wg kryteriów czasie, nie dostały sie do w/w wymienionych pomimo 10 ocen np. w ostatnim tygodniu to zdjęcie https://www.foto-kurier.pl/galerie/profil,8903,227757,.html
ma 10 ocen, a w galerii się nie znalazło. Czy są jakies inne zasady o których nie doczytałam?
 


 
Autor posta:
Teresa Dziedziech
Kazimierza Wielka

Wątków: 13
Postów: 357
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 14:02:37

Z tego co wiem zdjęcie musi otrzymać 10 ocen w danym tygodniu,
a tydzień jest liczony od środy do środy - chyba...

 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 14:31:05

Pani Teresa ma rację. Dodatkowo przypominamy, że wyniki aktualizowane są 2 razy na dobę.

Obecne wyniki pochodzą z 19-08-2016 z godziny 12:00
Następna aktualizacja będzie 19-08-2016 o godzinie 17:00.

Jeśli wejdzie pani w zakładkę zdjęcia miesiąca to zobaczy pani ten komunikat

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Jolanta Wierzchowska
LUBLIN

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 14:48:33
Data edycji: 19-08-2016 14:56:16

Wszystko się zgadza, zdjęcie wgrałam w środę 17.08, dzisiaj mamy piątek, ten sam tydzień, zdjęcie ma 10 ocen od wczoraj, a w galerii, jak widzę, nadal go nie ma. Dodam, że nie jest to pierwszy raz i dlatego pozwalam sobie o tym pisać. Ten błąd systemu może wykluczać niektórych użytkowników z udziału w konkursie, a szkoda.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 18:50:10

Zgłosiliśmy pani problem informatykom. Czekamy na odpowiedź

Pozdrawiamy

Redakcja
 






 
Autor posta:
Jolanta Wierzchowska
LUBLIN

Wątków: 0
Postów: 51
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-08-2016 18:53:11

A ja własnie podjęłam się przejrzenia całej galerii "zdjęcie miesiąca" i policzyłam, że z 7 zdjęć dodanych w sierpniu, mających 10 lub więcej ocen, w galerii są tylko 3
Nie mają samych 6, nie o to chodzi, ale o to, że system pewnie pomija nie tylko moje zdjęcia.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-08-2016 17:48:15
Data edycji: 22-08-2016 17:53:25

W zabawie zdjęcie tygodnia brane są pod uwagę oceny
osób z pełną skalą! A były one dodawane:

2016-08-17 10:00:37
2016-08-17 11:50:51
2016-08-17 12:32:56
2016-08-17 12:43:04
2016-08-17 13:21:52
2016-08-17 17:10:24
2016-08-17 17:59:07
2016-08-17 18:26:16
2016-08-18 14:53:48
2016-08-19 18:44:09
2016-08-19 23:37:07

Data dodania posta: 2016-08-19 12:40:49 - w chwili dodania posta było 9 ocen i nie było brane pod uwagę ponieważ warunkiem jest minimum 10 ocen.
Zdjęcie dodane pierwszy raz do rankingu zostało: 19 sierpień 2016 22:01:10

W momencie sprawdzania systemu zdjęcie znajdowało się na pozycji 74 w Aktualnym zdjęciu tygodnia.​

Godziny generowania: 12:00, 17:00, 22:00

Aktualnie Pani zdjęcie jest na 94 pozycji

System działa prawidłowo

Życzymy udanej zabawy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Tamara Piwowarczyk
Węgorzewo

Wątków: 0
Postów: 2
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 27-09-2016 21:34:04

Witam.
Przed chwilą próbowałam wgrać zdjęcie do Ligi Foto - Kuriera. Dokonałam wpłaty, wpisałam prawidłowo otrzymany kod i niestety wyświetliła się wiadomość - "nieprawidłowy kod" i oczywiście zdjęcie się nie pokazało. Podobny problem miałam parę miesięcy temu. Próbowałam wtedy kilka razy, wydałam pieniądze i żadne zdjęcie się nie wgrało. Za każdym razem po prawidłowym wpisaniu kodu otrzymywałam podobną informację, że niby źle coś wpisałam. Z tego powodu nie brałam udziału w kolejnych edycjach konkursu. Dziś postanowiłam spróbować ponownie i niestety znów się nie udało. Napisałam wtedy maila do Redakcji, ale nie uzyskałam odpowiedzi. Bardzo proszę o pomoc i rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.
Tamara Piwowarczyk
 


odsłon wątku: 32469
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.133) / 0.118

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |