Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Liga Foto - Kuriera.

Liga Foto - Kuriera.






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 31-03-2022 12:06:39

Poprawiliśmy zakładkę "Wydrukuj zdjęcie". Zapraszamy do uwieczniania zdjęć.

https://www.foto-kurier.pl/druk/

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 27-11-2022 11:19:26
Data edycji: 27-11-2022 11:22:32

Ostatni temat Ligii - podchwycone. Ciekawe, jak oceni Jury?! Pamiętam bowiem w szkole słowa profesora: "Piękna praca, ale obok tematu!" <br> <br>W/g Słownika języka polskiego PWN: <br>- podchwycić - <br>1. sprytnie się o czymś dowiedzieć <br>2. nawiązać do wypowiedzianych przez kogoś słów <br>3. przyłączyć się do śpiewania rozpoczętej już pieśni <br>4. daw. chwycić kogoś lub coś od spodu; też: chwyciwszy kogoś lub coś, podciągnąć w górę. <br>
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 23-08-2023 16:30:05

Witam

Celem usprawnienia przepływu informacji dodaliśmy drobne usprawnienie w serwisie związane z ocenianiem. Informacje o tym zamieściliśmy w serwisie pod linkiem jak niżej

https://www.foto-kurier.pl/aktualnosci/opublikowane/pokaz-13058-dodatkowa-informacja-dla-oceniajacych-zdjecia-w-serwisie-foto-kurier-pl-poznaj-moc-czerwonej-gwiazdki.html#czytaj

Jesteśmy pewni , że to rozwiązanie pomoże początkującym w wyjaśnieniu zasad związanych z ocenianiem

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 03-09-2023 22:40:53

Witamy

Podajemy instrukcję wgrywania zdjęć do Ligi Foto-Kuriera

https://www.foto-kurier.pl/aktualnosci/konkursy/pokaz-13075-jak-wgrac-zdjecie-do-ligi-foto-kuriera.html#czytaj

Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna we wgrywaniu zdjęć do serwisu. Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 16-02-2024 18:12:49

Witam, wydaje mi się że już w pierwszym etapie są prace, które powielają się z poprzednich konkursów i były to nominowane wśród zwycięzców, a nawet te zachęcające do startowania w lidze FK już były zwycięzcami w poprzednich edycjach i ponownie są wstawiane, czy tak można?
 



 
Autor posta:
Maria Galimska
Białystok

Wątków: 0
Postów: 1
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-02-2024 00:03:46

Witam
Równiez to zauwazyłam, powielenie pracy z Ligi FK z ubiegłego roku w tym roku ta sama praca w I etapie jest wstawiona.
Poprosze Redakcję o opinię w tej sprawie.
Pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 05-03-2024 16:11:32

Mają państwo rację, pomimo tego, że jest to zapisane w regulaminie to osoby wgrywają zdjęcia konkursowe, które były poprzednio publikowane w FK. Nie możemy im tego zabronić, ale do finałowej 30-tki się nie dostaną.

Wydaje nam się, że te zdjęcia wgrano z rozpędu nie czytając regulaminu. Natomiast generalnie dziękujemy za czujność i gdyby się jednak okazało, że nie wszystkie zdjęcia wyłapaliśmy to po ogłoszeniu wyników pierwszego etapu prosimy o informację w tej sprawie.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zdjęć.
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 06-03-2024 21:46:07

Witam ! Dwa kody mi nie przyjęła Liga Różowy mimo że zapłaciłam. Co mam zrobić w takiej sytuacji ? Dlatego dwa zdjęcia nie weszły .
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 08-03-2024 14:09:17

Dzień dobry,
Szanowna Redakcjo - zainteresował mnie temat dotyczący ponownego wysyłania do Ligi Foto-Kuriera takich zdjęć, które już kiedyś były wysłane i zmieściły się w pierwszej trzydziestce danego etapu. Ostatnio zamieszczone na forum pytania i wątpliwości skłoniły mnie do sprawdzenia moich wysyłanych do Ligi zdjęć. No i rzeczywiście znalazłem kilka, które wysyłałem ponownie na jakiś kolejny etap, gdzie tematycznie moim zdaniem bardzo pasowały. Tu zauważam, że tematy etapów stosunkowo często się powtarzają lub są &#8222;bliskoznaczne&#8221;, czego zresztą nie krytykuję, może mieć to nawet głębszy sens. Wracając jednak do powtórnego przesyłania zdjęć na konkurs - otóż nie widzę w tym jakiegoś niewłaściwego, czy nie daj boże, nieuczciwego postępowania i nie umiem sobie wyobrazić jaką szkodę może to wyrządzić innym uczestnikom. Czy szeroko pojęta jakość zdjęcia i jego ocena zależą od historii jego wysyłania na konkursy, czy od jego fotograficznych faktycznych zalet (lub wad)? Często zdjęcie raz wysłane na konkretny temat konkursowy okazuje się pasujące nawet dużo lepiej tematyką na kolejny nadchodzący konkursowy temat. Jeśli zdjęcie jest dobre, to może warto je pokazać ponownie potencjalnie innym uczestnikom / obserwatorom konkursu (a może i innym jurorom?). A jesli jest słąbe lub już "opatrzone" to problem znika sam. Przyznam też, że trudno mi pamiętać wszystkie moje zdjęcia, którym przez ostatnich kilka lat udało się zmieścić w pierwszej 30 etapu &#8230; no jasne, że z wyjątkiem tych które zajęły wysokie lokaty, bo i takich jest nie tak wiele &#128522;. Jak wiadomo niektóre konkursy mają np. taki regulaminowy warunek by zdjęcia były wykonane nie dawniej niż podana w regulaminie data. Zasady można ustalać dowolnie, tylko, że one muszą być jasne i &#8230; w ogóle istnieć. Tu niestety do Redakcji cierpka uwaga &#8211; cytuję Redakcję: &#8222;Wydaje nam się, że te zdjęcia wgrano z rozpędu nie czytając regulaminu.&#8221; No więc otwieram na stronie Foto-Kuriera w głównym menu zakładkę Regulaminy i dokładnie czytam i czytam ten regulamin i nic&#8230; nic a nic nie widzę na temat ew. ograniczeń dot. ponownego wysłania zdjęcia. A może jest gdzieś ukryty nowy regulamin bo ten ma w tytule Ligę 2019 roku&#128522;? Moja więc skromna prośba do Szanownej Redakcji o wskazanie gdzie jest taki warunek zapisany lub o ew. nowe opracowanie i wydrukowanie (!) aktualnego regulaminu trwającej już Ligi 2024 i następnych.
Mam nadzieję, że te może przydługie dywagacje będą przyczynkiem do ciekawych przemyśleń i dyskusji o konkursach, ich okolicznościach i różnych wymaganiach dotyczących wysyłanych zdjęć.
Z serdecznym pozdrowieniem.

 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 21-03-2024 14:36:06
Data edycji: 21-03-2024 14:36:56

Witamy <br> <br>Dziękujemy za uwagi. <br> <br>1. Informacja na temat wgrywania aktualnych zdjęć jest umieszczona w miejscu zakładek konkursowych - na czerwono <br> <br>np. <br>https://www.foto-kurier.pl/galerie/204,1,03-w-deszczu/ <br> <br>2. Zależy nam na nowych zdjęciach, które dotychczas nie były publikowane na łamach papierowej wersji Foto-Kuriera i stąd taka uwaga. <br> <br>Pozdrawiamy i mamy nadzieję, że choć trochę teraz jest jaśniej i oczywiście zapraszamy do wgrywania zdjęć. <br> <br>Redakcja
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 21-03-2024 14:55:20

Dal czystości formy uwagę jak wyżej dodaliśmy też do głównego regulaminu LIGI Foto-Kuriera 2024.

https://www.foto-kurier.pl/29,regulaminy.html

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 06-04-2024 09:12:12

Witam ! Czy nie dostanę odpowiedzi od Redakcji że zapłaciłam ( mam potwierdzenie z banku) za dwa zdjęcia do Ligii Różowy a portal kodów nie przyjął ? Nie zależy mi na tych 10 zł. straconych tylko o fakt co zrobić w takiej sytuacji . Jestem na portalu już prawie 12 lat a Redakcja mnie o.......a
Pozdrawiam Bogna Jadżyn
 


 
Autor posta:
Adam Kot
Mszana

Wątków: 0
Postów: 25
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 06-04-2024 19:15:54

Witam
Proponuję Ci zadzwonić ja tak załatwiam sprawy, ponieważ inaczej trudno, a tak bezpośrednia rozmowa i sprawa wyjaśniona. Też tak miałem, podobny przypadek.
Pozdrawiam Adam
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 08-04-2024 13:00:51

6 kwietnia to sobota, a 7 niedziela. Tak się składa, że Redakcja w sobotę i niedzielę nie pracuje.

Odnośnie kodów, proszę sprawdzić, czy pani wpisywała kody poprawnie. W kodach pojawiają się litery np. małe l, które wygląda jak duże I i odwrotnie. Być może była wciśnięta inna wersja klawiatury i wgrywały się inne znaki, a może miała pani wciśnięty Caps Lock. Niestety jest dużo możliwości popełnienia błędów. To się zdarzało w przeszłości.

Po wyeliminowaniu powyższych błędów proszę podesłać kody na adres webmaster@foto-kurier.pl. Sprawdzimy w czym jest problem.

Pozdrawiamy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Bogna Jadżyn
Skórzewo

Wątków: 3
Postów: 103
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 13-04-2024 11:33:36

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź .
Pozdrawiam Bogna Jadżyn
 






odsłon wątku: 32477
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.130) / 0.117

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |