Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Liga Foto - Kuriera.

Liga Foto - Kuriera.






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 21-04-2021 11:39:13

Dotyczy etapu LIGI Foto-Kurier 2021

"Cień"

(czwarty etap Ligi Foto-Kuriera 2021)

Prace na konkurs przyjmowane są do 

5 maja 2021 roku (do godz. 23.59).

Ale ze względu na problemy z generowaniem kodów

wstrzymujemy przyjmowanie zdjęć poprzez stronę do odwołania.

O ponownym otwarciu tej możliwości poinformujemy tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Nadal można wysyłać zdjęcia do redakcji na płytach, nośnikach wraz z oryginalnymi kuponami oraz wysyłać zdjęcia w postaci odbitek i wydruków z oryginalnymi kuponami na adres redakcji. Niecierpliwych zapraszamy do tej sprawdzonej formy komunikacji.

Za utrudnienia przepraszamy

Redakcja

Panie Macieju nikt nie połyka Pana kasy Może Pan wysłać zdjęcie drogą tradycyjną i dołączyć informację o płatności i zostanie to uwzględnione, albo przesłać poprzez sugestie informację o płatnościach i je Panu zwrócimy, albo uzbroić się w cierpliwość i poczekać na rozwój sytuacji.
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-04-2021 12:54:40

Oczywiście rozumiem te obiektywne trudności, dzięki za informacje i w takim razie czekam na wiadomość tu, gdy będzie już można wysyłać zdjęcia do kolejnego etapu LK (aktualnie do etapu "Cień"). Rozumiem też, że termin zgłaszania zdjęć do IV etapu będzie ewentualnie przedłużony, bo już się zbliża?
Pozdrowienia
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-04-2021 15:55:24
Data edycji: 22-04-2021 15:55:48

System generowania kodów działa już poprawnie.
(informacja z 22 kwietnia 2021 r.)

Osoby, które opłaciły kody, a nie otrzymały ich proszone są o wysłanie informacji
poprzez zakładkę sugestie lub na adres webmaster@foto-kurier.pl.

Dla uproszczenia procedur, wszystkim tym osobom zostaną zwrócone opłaty na to samo konto, z którego zostały one opłacone.

Termin przyjmowania zdjęć na etap "Uśmiech" pozostaje bez zmian jest to 5 maja do godziny 23.59

Nadal można wysyłać zdjęcia do redakcji na płytach, nośnikach wraz z oryginalnymi kuponami oraz wysyłać zdjęcia w postaci odbitek i wydruków z oryginalnymi kuponami na adres redakcji.

Zapraszamy również do tej sprawdzonej formy komunikacji.

Redakcja
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 23-04-2021 16:30:13

Oj, to chyba chodzi o etap "Cień" z terminem do 5 maja, a nie etap "Uśmiech".
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-06-2021 10:08:51

Szanowna Redakcjo,
zauważyłem błąd w punktacji moich zdjęć w Lidze Foto-Kuriera po etapie "Cień". W tabelce w numerze łączonym 6-7/2021 jest podane 64pkt. Przed tym etapem miałem 47pkt. W etapie "Cień" moje zdjęcia zajęły miejsce nr 7 oraz nr 19 co oznacza 15pkt+3pkt=18pkt. Czyli razem powinno być 47+18=65pkt (a nie 64).
Proponuję ew. wyrównać to przy następnym etapie. Innych punktacji nie sprawdzałem, ale skoro u mnie zdarzył się błąd to sugeruję by sprawdzić ponownie całą tabelkę, by uniknąć nieporozumień.
Pozdrowienia.
 



 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-06-2021 11:39:47

Oops! Przepraszam, to ja się pomyliłem, bo miejsce mojego zdjęcia w etapie "Cień" jest 8 a nie 7. Wszystko się więc zgadza. Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Mirosław Gudowski
Szczecin

Wątków: 1
Postów: 14
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 22-06-2021 11:48:53

Jak się wypisać z tego wątku, aby nie przychodziły już do mnie nigdy więcej żadne powiadomienia z nim związane?
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 24-06-2021 08:42:11

Przepraszam, że zawracam głowę, ale mam małe pytanko! Czy nagrody za dwa pierwsze etapy konkursu Ligi Foto-Kuriera zostały wysłane do wybranych przez Redakcję laureatów? Zgodnie z Waszymi wcześniejszymi informacjami,"nagrody wysyłacie raz na kwartał". Zbliża się lipiec - okres urlopowo - wakacyjny i... mogą być problemy z ich terminowym odbiorem od dostawców... i zwroty jako "nieterminowo odebrane przez adresata"...
Pozdrawiam
Trzymajcie się!
Krzysztof Firkowski
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 28-06-2021 17:35:38

Witamy

Czekamy na numer telefonu od Janusza Szewczyka. Prosimy, żeby Janusz Szewczyk przesłał numer telefonu i adres na adres dystrybucja@foto-kurier.pl. Prosimy każdego z wyróżnionych zwycięzców etapu Ligi Foto-Kuriera, którzy dostali poszczególne nagrody o przesłanie adresu i numerów telefonu przekazanych na adres dystrybucja@foto-kurier.pl.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Krzysztof Firkowski
Łódź

Wątków: 0
Postów: 36
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 28-06-2021 20:18:09

Moje wszystkie potrzebne dane znajdują się od zawsze na moim profilu i wielokrotnie były wykorzystywane przez Redakcję! Uznaję więc, że powyższy post od Redakcji z dnia 28.06.2021 nie jest odpowiedzią na moje zapytanie z dnia 24.06.2021.

Pozdrawiam
Krzysztof Firkowski
kryfir@toya.net.pl
 






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 29-06-2021 19:47:56

Witamy

Panie Krzysztofie w Pana przypadku wszystko się zgadza. Pan Janusz też dopełnił formalności i dzięki temu jutro sponsor uruchomi przesyłkę nagrody.

Jeszcze raz prosimy o podawanie przez zwycięzców/zdobywców nagród adresów do wysyłki i telefonów w swoich profilach.

Często dla nas większym kłopotem jest zdobycie Państwa danych do wysyłki niż zdobycie nagrody do konkursu. Prosimy, żeby zdobywcy miejsc z nagrodami od razu uzupełniali swoje profile kontaktowe o dane do wysyłki i telefon kontaktowy dla kuriera.

Kolejna partia nagród za kolejne 3 etapy LIGI Foto-Kuriera albo została już wysłana, albo będzie wysłana w tym tygodniu.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 10-09-2021 13:08:25

Miło nam poinformować, że nagrody za kolejne etapy internetowego konkursu miesiąca i Ligi Foto-Kuriera etap IV, V i VI zostały wysłane lub są w trakcie wysyłki przez sponsorów. Zaglądajcie do swoich skrzynek mailowych i spamu.

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych fotograficznych sukcesów

Redakcja
 


 
Autor posta:
Mariusz Zarzycki
Gdynia

Wątków: 1
Postów: 4
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 14-10-2021 18:27:36

Dzień dobry! był bym bardzo wdzięczny za wskazanie mi miejsca (linku) do pozostałej punktacji "Ligi Foto-Kuriera" tej nie publikowanej w gazecie czyli od miejsca 31. Pozdrawiam MZ
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 17-10-2021 18:38:39

Droga Redakcjo,
ponownie jest problem z przesłaniem zdjęcia do Ligi. Wczoraj zapłaciłem 4,90 zł ale kodu nie dostalem. A potwierdzenie przesłania kwoty do Waszej firmy przyszło. Dziś zaryzkowałem ponownie i kolejne 4,90 poszło na próżno"jak krew w piach" ;). Co z tym zrobic dalej. Jakos nie mam ochoty na utratę trzeci raz tej, niby drobnej kwoty, ale tak ziarnko do ziarnka... Poza tym nie ma jak przesłać zdjęć do konkursu póki co.
Pozdrawiam.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 18-10-2021 10:26:14

Dzień dobry, pozostałe miejsca punktowane są publikowane przy danym etapie Ligi. Aktualna lista jest przy etapie Natura http://www.foto-kurier.pl/galerie/172,1,07-natura/
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera - wgrywanie zdjęć
Data dodania: 18-10-2021 10:28:46

Dziękujemy za informację, problem został zgłoszony do informatyków. Poinformujemy, jak sprawa zostanie rozwiązana.
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 18-10-2021 16:38:10

Dzień dobry,
problem naprawiony - kody dostałem dziś i zadziałały.
Dziękuję i pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Liga Foto - Kuriera.
Data dodania: 19-10-2021 13:24:46

Cieszymy się, że się udało. Przepraszamy za utrudnienia. Życzymy udanych zdjęć.

Redakcja
 


odsłon wątku: 32509
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.140) / 0.127

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |