Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Problem z dodawaniem zdjęć

Problem z dodawaniem zdjęć






 
Autor posta:
Marta Michalak
Gdańśk

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 02-10-2014 07:41:35

Witam,

Podobnie u mnie, nie chca sie zdjecia wrzucac. Wszystkie sa w formacie.jpg, sporo ponizej 2MB ( zazwyczaj jakies 500-600kb).
Pierwsze magicznym cudem mi sie wgralo, ale nastepne (z tego samego sortu) juz nie chca, a zapisuje je w ten sam sposob :<

 


 
Autor posta:
Marta Michalak
Gdańśk

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 02-10-2014 07:48:56

Witam,

Podobnie u mnie, nie chca sie zdjecia wrzucac. Wszystkie sa w formacie.jpg, sporo ponizej 2MB ( zazwyczaj jakies 500-600kb).
Pierwsze magicznym cudem mi sie wgralo, ale nastepne (z tego samego sortu) juz nie chca, a zapisuje je w ten sam sposob :<

 


 
Autor posta:
Marta Michalak
Gdańśk

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 04-10-2014 11:28:04
Data edycji: 04-10-2014 11:36:41

Halo? Ponawiam prosbe o pomoc. Wyslalam do Panstwa maila, ale ani tu ani na maila nie dostaje odpowiedzi.. Help!
 


 
Autor posta:
Justyna Walichniewicz
Coin

Wątków: 1
Postów: 40
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 04-10-2014 11:44:52

Marto, nie wiem, czy czytałaś wcześniejsze posty..Niektórym osobom też się to przytrafiło. Ja nie mogłam wgrać zdjęcia jakiegoś konkretnego ( jpg. i ok. 300 kb ) natomiast inne wgrało się bez problemu. Nie znaleziono przyczyny. Spróbuj może po prostu wgrać inne zdjęcie. Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Włodzimierz Ulatowski
Kartuzy

Wątków: 0
Postów: 17
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 05-10-2014 08:53:01

Witam
Czy nie można wprowadzić poprawek do aplikacji ściągającej pieniądze za wgranie fotografii do Ligii Foto-Kuriera? Bo jeżeli zdjęcie nie zostało poprawnie wgrane ze względu np na za duży rozmiar (przeoczenie) czy ze względu na błąd systemu( tak tez się kiedyś zdarzyło) to powinno albo wygenerować NOWY KOD albo w inny sposób zwrócić pieniądze.
W gazecie też powinien być ukryty pod np jakąś naklejką , czy zdrapką kod aby ułatwić przesyłanie zdjęć.
Już nie chodzi o te 6.50 , ale o poważne traktowanie swoich fanów
Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję że coś się w tej kwestii zmieni, bo jestem wiernym fanem FOTO-KURIERA.
 



 
Autor posta:
Marta Michalak
Gdańśk

Wątków: 0
Postów: 4
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 06-10-2014 20:47:40

Witam Justyno!
Wlasnie dlatego mnie to tak boli, ze najfajniejszych (przynajmniej moim zdaniem :P ) zdjec wrzucic nie moge :< dlatego tez tak dopytuje czy da sie cos z tym zrobic. Mi tak calego jednego folderu nie wrzuca. Porownywalam zdjecia (techniczje) i sa identyczne parametry, ale jedne wchodza a te drugie nie
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 08-10-2014 19:16:26

Zdjęcia można nadsyłać również do redakcji na płytach lub w formie odbitek lub wydruków. W tym przypadku do każdego przesłanego zdjęcia musi być dołączony oryginalny kupon wycięty z dowolnego wydania Foto-Kuriera.

Jeśli wygenerowany kod nie został przyjęty przez system to proszę przesłać zdjęcie do redakcji z numerem tego kodu. Po jego pozytywnej weryfikacji zdjęcie zostanie przyjęte na konkurs.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Włodzimierz Ulatowski
Kartuzy

Wątków: 0
Postów: 17
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 08-10-2014 21:09:04

Wszystko jasne ale dopiero po fakcie bo wgrałem zdjęcie wysyłając ponownie sms-a , biorąc pod uwagę czas zwłoki w odpowiedzi na komentarz ,to obawiam się że i tak odpowiedź byłaby po zakończeniu etapu. Będę jednak o tym pamiętał i, ale jestem pewny że już taka sytuacja nie będzie miała miejsca. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Włodzimierz Ulatowski

P.S przy okazji chciałem się zapytać tak z czystej ciekawości czy faktycznie w kategorii "mocny punkt" fotografia "płonący mocny punkt" nie spełniała założenia tematu że nie uzyskała nawet 1 pkt. ?

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Agnieszka Rusinowska
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 15
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 08-10-2014 21:24:38

Podobną sytuację miałam w lipcu. Zgłaszałam problem redakcji wraz z niewykorzystanymi kodami kilka razy,niestety do tej pory nie dostałam żadnej odpowiedzi...
 


 
Autor posta:
Anna Rawka
Gdynia

Wątków: 1
Postów: 5
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 12-11-2017 15:41:18

Dzień dobry,
od wczoraj nie mogę dodać zdjęć. Czy coś się dzieje?


 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 13-11-2017 14:17:34

Witamy

Według naszej wiedzy serwis działa prawidłowo. Z jakiej przeglądarki Pani korzysta?

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Anna Rawka
Gdynia

Wątków: 1
Postów: 5
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 13-11-2017 15:50:16

Z Google Chrome, jak zawsze. Dziś jest ten sam problem.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 13-11-2017 20:55:40

Prosimy podesłać zdjęcie, z którym am Pani problem na adres webmaster@foto-kurier.pl i redakcja@foto-kurier.pl.

Postaramy się pomóc

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Anna Rawka
Gdynia

Wątków: 1
Postów: 5
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 17-11-2017 13:12:10

Problem jest z jednym zdjęciem, sprawdziłam 2 inne, wchodzą normalnie. Są jakieś dodatkowe rygory co do wymiarów/wagi/etc? Zdjęcie nie przekracza 2MB, standardowy jpg, na inny portal wgrałam bez przeszkód.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 07-05-2019 13:32:21

Prosimy o przesłanie kodu i zdjęcia na adres redakcja@foto-kurier.pl. Zdjęcia na konkurs można też wysyłać bezpłatnie, z oryginalnym kuponem wyciętym z Foto-Kuriera, w postaci wydruku lub pliku cyfrowego zapisanego na nośniku np. na płycie CD lub DVD. Redakcja nie ingeruje w system płatności. Realizowany on jest przez firmę zewnętrzną i z reguły nie ma z tym problemu.

Pozdrawiamy

Redakcja
 



 
Autor posta:
Jan Rusak
Bystrzyca Kłodzka

Wątków: 0
Postów: 27
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2019 18:08:40

Właśnie niby dodałem dwie fotki i limit wyczerpany niestety nie dodałem ani jednej coś zaszwankowało. Pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2019 13:28:29

nie mogę dodawać zdjęć, jest tak od wczoraj. Po kliknięciu dodaj zdjęcie otwiera się pod strona na której mam dwa formularze i aktywny klawisz dodaj serie. Klawisz pojedynczego zdjęcia jest nieaktywny. Dodawanie ścieżki do zdjęcia nie działa.
 


 
Autor posta:
Ewa Całkosińska - Kajzer
Kalisz

Wątków: 0
Postów: 34
  Temat postu:
Data dodania: 02-04-2021 06:42:55

 


odsłon wątku: 7021
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.087) / 0.075

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |