Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Problem z dodawaniem zdjęć

Problem z dodawaniem zdjęć






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2021 13:22:39

Szanowny Panie Krzysztofie Suchy

Nie zauważyliśmy Pana innowacyjnych pomysłów. Jeśli oprócz gorzkich słów i  tłumionej agresji ma Pan jakieś konkretne propozycje to chętnie się z nimi zapoznamy.

Dziękujemy Panu Łukaszowi za długą i rozsądną wypowiedź.

A wszystkim, podobnie jak Pan Łukasz, życzymy Dobrego Światła

Redakcja
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2021 13:48:13

Skoro Krzysztofie uważasz sam siebie za kreatywnego, pisząc niech zdjęcia mówią, to cóż, pokazałeś właśnie tą klasę i wystawiłeś sobie świadectwo.
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2021 16:59:15

Nie będę tak dyplomatyczny jak Łukasz i pozwolę sobie przytoczyć co mój dziadek powtarzał, a mówił on, że jak coś cuchnie, to prędzej czy później przestanie, jednak jak się to ruszy co nie będzie cuchło krócej, tylko mocniej.... Pozdrawiam wszystkich i proponuję zamknąć tą bezcelową dyskusję.
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2021 17:49:53

Do Krzysztof Suchy - W temacie opłat

Zgłosił Pan problem 6 listopada. Odpowiedzieliśmy Panu, że zgłosiliśmy go informatykom.

https://www.foto-kurier.pl/forum/topic-315-1-1-dodatkowy-transfer-zdjec.html

Problem został zakolejkowany. W serwisie jest blisko 8500 osób i różne osoby zgłaszają różne zagadnienia do sprawdzenia, które staramy się sukcesywnie naprawiać.

Jeśli coś będziemy wiedzieli więcej w tej sprawie to damy Panu odpowiedź.

Na razie tego typu problem został zgłoszony przez Pana, więc nie można wykluczyć, że był to problem jednostkowy, którego przyczyna może leżeć poza naszym zasięgiem. Tak jak pisaliśmy. Jak będziemy coś wiedzieć to damy odpowiedź.

Pozdrawiamy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 18-11-2021 18:15:23
Data edycji: 18-11-2021 18:19:40

Nie wiem dlaczego,ale zawsze najwięcej zastrzeżeń i największe ego mają ci nowi. Strach pomyśleć,co byś pisał o swoich zdjęciach, gdyby choć jedno było wyróżnione.
 



 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 19-11-2021 14:12:12

Panowie kończymy te waśnie, patrzymy za okno, szukamy światła i cieszymy się nim zamykając je w naszych kadrach.

Każde zdjęcie jest ważne. To słabsze dziś robimy po to, żeby kiedyś zrobić to lepsze i innej drogi tu nie ma.

Pozdrawiamy

Redakcja
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 19-11-2021 20:42:56

Chciałem już tutaj nic nie pisać, ale pod ostatnim zdjęciem dostałem niską ocenę, tylko dlatego, że śmiałem napisać nieprzychylny komentarz powyżej, a od kogo? Oczywiście od pana Krzysztofa. Tak więc pytanie do redakcji, czy wystawianie ocean z zemsty jest zgodne z regulaminem? Tym samym pan Krzysztof pokazał, że nie dorósł, aby być na tym portalu, skoro tak "dobrze" przyjmuje krytykę.
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 19-11-2021 21:47:22

Nawet nie dyskutował bym na temat niskiej oceny, gdybym dostał ją od kogoś innego. Ale skoro dostalem ją od kogoś, komu napisałem niezbyt przychylny komentarz powyżej, a później dostaję jedyną niską ocenę, na kilkanaście wysokich, to sorry, ale z obiektywizmem to nie ma nic wspólnego, tylko ze zwykłą złośliwością. Na tym kończę tą dyskusję, bo naprawdę nie ma sensu. Ale życzę ci, aby choć twoje jedno zdjęcie zostało wyróżnione.
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 19-11-2021 23:41:05

Zgłaszam wniosek do Admina (Redakcji FK) o dyscyplinarne usunięcie Pana Krzysztofa Suchy za łamanie regulaminu portalu.
Potwierdzam że u Pana Rafała Wyciszkiewicza zastosował techniki odwetowe.

Jeśli decyzja o wydaleniu z naszej społeczności jest na tym etapie zbyt wczesna to przynajmniej należy ostrzec tego użytkownika przed dalszym łamaniem regulaminu i ewentualne następne próby destabilizacji powinny tak się skończyć.
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 07:16:27

Mogę jedynie potwierdzić iż takiego "kwiata" dawno lub wcale nie spotkałem.

Sam przerobiłem spinę z kolegą Krzysztofem i do dziś ponoszę tego konsekwencje podobne do kolegi Rafała. Jakby zagłębić się komentarze to było niemal identycznie, strzelony w płot komentarz od kolegi, moja odpowiedź, a teraz niskie noty.
Mnie osobiście to wali, za stary jestem aby z dzieciakiem się drzeć, ale popieram w pełni wniosek moderatora Janusza.
Pokory ten portal nie nauczy, a tu jej brak jest głównych powodem takich sytuacji.
 






 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 09:14:08
Data edycji: 20-11-2021 09:15:52

Kolego Krzysztofie, największym problemem jest to, że Ty nie rozumiesz, lub nie chcesz zrozumieć, co inni do Ciebie piszą.... Na to jednak nikt nie jest wstanie wpłynąć, aby Twoja percepcja była otwarta, a nie ukierunkowana. <br>Wierz mi też, że Twoje szufladkowanie innych do tzw. TWA, nikogo nie obraża a jedynie Tobie wystawia świadectwo. Piszesz że "nie oceniasz ludzi tylko ich zdjęcia" a robisz osobiste wycieczki, pokory nie masz to już wiemy, ale może trochę konsekwencji? (Nie byłby bym sobą gdybym nie odniósł się mówiąc o konsekwencji do Twojego pierwszego opisu który zmieniłeś, zapewne wiesz o czym mówię... ) <br>Pozdrawiam wszystkich, Kolegę też.
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 09:44:28
Data edycji: 20-11-2021 09:45:11

Że też najwięcej zawsze do powiedzenia mają ci nowi. Problem taki,że on nie widzi, iż sam sobie wystawia świadectwo tymi wpisami, zakładając, że zapewne wszystkie wyróżnione zdjęcia są konsekwencją wzajemnego słodzenia, choć mu napisałem, że ja oceniłem zaledwie kilka zdjęć. Dokładnie jak piszesz Robert, mnie też nie obrażają oceny od kogoś takiego, kto nazwał mnie...chłopcem hehe, tylko wkurzające jest to, że ktoś taki przychodzi tu i zachowuje się , jakby był na jakiejś fotce.pl itp. Ciekawe czy gdyby jego zdj. było wyróżnione, to też będzie twierdził, że to konsekwencja słodzenia hehe. Właśnie dowiedziałem się od niego,że nie fotografuje się pod słońce. Amen
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 09:51:55

Panie FOTOFRAFIE Krzysztofie, absolutnie nie oczekiwałem 6, ale skoro jako jedyny na 16 wysokich ocen, wystawiłeś niską, nawet nie uzasadniając, to wybacz, ale to raczej obiektywna ocena nie była, tylko spowodowana tym, że ucierpiało twoje wysokie ego po wpisach na forum. Chciałbym już zamknąć tą dyskusje, ale podejrzewam, że nadal będziesz się nieudolnie bronił.
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 09:52:14

No tak, parę "mądrych" ocen i rad też słyszałem...., a najlepsza to ta, kiedy poradził mi nie używać flesza którego ... nie używam
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 20-11-2021 09:56:33

Robert, szkoda słów i czasu na "ekspertów".
 






 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 06-12-2021 18:14:43

Witamy

Tak dla czystości formy i jasności przekazu.

Ponieważ skarg na Pana Krzysztofa S. było więcej i faktycznie były one słuszne to zawiesiliśmy jego konto. Mamy nadzieję, że to na jakiś czas ostudzi pewnego rodzaju zachowania. Jeśli nie to podejmiemy dalsze kroki.

Życzymy dobrego światła i udanych zdjęć

Redakcja
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 06-12-2021 22:48:28

Bardzo dziękujemy za tę informację i za interwencję.

Jest to dla nas wszystkich ważny sygnał ostrzegawczy że regulamin obowiązuje i nie jest tu podany tylko pro forma.

Serdecznie pozdrawiam
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 07-12-2021 12:50:18

Właściwa reakcja redakcji.
 


odsłon wątku: 7023
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.108) / 0.093

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |