Facebook
Poczta
Forum
Sklep
Logowanie
Dodaj
zdjęcie
Wydrukuj
zdjęcie

Od 1996 roku Foto-Kurier
jest jedynym polskim
przedstawicielem
panelu fotograficznego
stowarzyszenia EISA

SZUKAJ
Kanał RSS - Forum dyskusyjne - Wątek Problem z dodawaniem zdjęć

Problem z dodawaniem zdjęć






 
Autor posta:
Ewa Całkosińska - Kajzer
Kalisz

Wątków: 0
Postów: 34
  Temat postu:
Data dodania: 02-04-2021 06:47:00

 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Zniknęły zdjęcia
Data dodania: 09-04-2021 16:23:55

Kilkanaście dni temu zniknęły mi zdjęcia z kilku miesięcy,ostatnie mam teraz z lipca,masakra.
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 10-04-2021 19:46:25

to prawda, to raczej skutek pożaru w serwerowni OVH.
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 10-04-2021 20:38:54

Nic nie słyszałem o tym. Czyli wszyscy stracili zdjęcia z tego okresu?
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 10-04-2021 21:32:52

jeśli redakcja zawaliła z kopiami bezpieczeństwa, a na to wygląda gdyż od miesiąca serwis "jest w trakcie przywracania", to dokładnie jest tak jak pytasz.
 






 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 10-04-2021 21:49:43

Dziwne, że chyba nic wcześniej nie poruszał tego problemu, bo nie widzę. Czyli jest szansa na ich przywrócenie?
 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 10-04-2021 22:03:24

Przecież komunikat brzmi że przywracanie zdjęć trwa a nie że wskutek pożaru doszło do bezpowrotnej straty części danych.
Nie wiem o czym tu dyskutować...


W odpowiedzi na post:

„jeśli redakcja zawaliła z kopiami bezpieczeństwa, a na to wygląda gdyż od miesiąca serwis "jest w trakcie przywracania", to dokładnie jest tak jak pytasz”.
 


 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 11-04-2021 07:40:20

dyskutować nie ma z czym to oczywiste, ale nazwanie faktu po imieniu powinno wypłynąć z ust redakcji - przynajmniej tak według mnie nakazuje przyzwoitość....
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 11-04-2021 09:20:23

No właśnie.
 


 
Autor posta:
Maciej Nowak
Warszawa

Wątków: 0
Postów: 37
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 12-04-2021 10:02:58

Witam. Wczoraj próbowałem wysłać zdjęcie do Ligii FK, jak zwykle dokonałem opłaty przelewem (mam potwierdzenie PayU), ale tym razem do dzisiaj nie dostałem maila z kodem. Co z tym dalej? Nie wiem czy mam ponownie próbować i ryzykować utratę kolejnej wpłaty?
 



 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 12-04-2021 13:23:41

dokładnie miałem to samo, oczywiście od razu zgłosiłem do webmastera i redakcji - bez odzewu
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 14-04-2021 12:40:44

Dzień dobry, te osoby, które nie otrzymały kodów otrzymają je od nas ponownie z możliwością wgrania zdjęć na konkurs.
Pozdrawiamy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Redakcja Foto-Kurier
Warszawa

Wątków: 5
Postów: 456
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 14-04-2021 14:43:24

Rozpoczął się proces wysyłania kodów do osób, które wgrywały zdjęcia po 9 kwietnia i kodów nie otrzymały. Proszę śledzić skrzynkę mailową, dla tych osób została dzisiaj wznowiona możliwość wgrania zdjęć na konkurs uśmiech.
Pozdrawiamy
Redakcja
 


 
Autor posta:
Rafał Wyciszkiewicz
Chojnów

Wątków: 2
Postów: 35
  Temat postu:
Data dodania: 18-04-2021 19:24:55

 


 
Autor posta:
Janusz Sommer
Pionki

Wątków: 5
Postów: 499
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 12-11-2021 18:20:33

Czy mógłby Pan sprecyzować konkretnie o co Panu chodzi?

Proszę zauważyć że strona oferuje swoje zasoby za darmo. I za darmo może Pan korzystać ze swojej subdomeny. Jedynym warunkiem jest przestrzeganie regulaminu.
 



 
Autor posta:
Robert Król
Kraków

Wątków: 1
Postów: 24
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 17-11-2021 18:03:14

Widzę że kolega Krzysztof nie tylko wie już wszystko o fotografii to jeszcze ma postawę roszczeniową z nutką agresji To się na kolega trafił
 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 17-11-2021 19:25:07

o, tak!
ten post przywrócił mi wspomnienia, sam kiedyś byłem, młody, waleczny i próbowałem bić o swoje ;)
ale jak to się mówi, człowiek dojrzewa, nabiera pokory, doświadczenia i jakoś wszystko się w nim wycisza...
a tak na poważnie, Panie Krzysztofie, jest Pan młodym użytkownikiem portalu bo jest Pan od 4 listopada bieżącego roku, proszę pobyć z nami, poczytać niektóre wątki na forach i nabrać troszkę dystansu.

Ja rozumiem, że galerie użytkowników (a tym bardziej takie jak Pana zasługują na najwyższą prezentację) jednak nie ma złotego środka by zaspokoić wszystkich użytkowników. Było tutaj wiele wątków poruszanych w jaki sposób mają być oceniane prace, jak mają wyświetlać się fotografie itd, itp...
Musimy jednak pamiętać o tym, że jakiekolwiek wprowadzenie zmian, lub przebudowa strony, niesie za sobą koszty... musi to zrobić ktoś kto się zna i za to weźmie pieniądze, pytanie czy takie są dostępne i akurat warto przeznaczyć na to czy lepiej na coś innego co usprawni pracę redakcji.

osobiście również miałbym pewne zastrzeżenia co do portalu, ale mam też zastrzeżenia co do innych portali bo nie ma takiego portalu który spełni zachcianki każdego z użytkowników, nawet na tych zagranicznych.
Ale! każdy portal, coś sobą reprezentuje, Foto Kurier jako jeden z nielicznych portali oferuje nam coś co nie każdy portal to posiada... mianowicie dzięki temu portalowi, nasze zdjęcie może wydostać się na świat zewnętrzny za pośrednictwem magazynu papierowego! oczywiście jeśli zajmie słuszne miejsce w konkursie lub redakcja wybierze jako najlepsze z najlepszych tudzież w inny sposób o którym nie pamiętam.
Z mojej perspektywy co by się nie działo na tym portalu zawsze będę miał do niego sentyment ponieważ był to mój pierwszy poważny portal na, którym zdobywałem wiedzę jako samouk, poznałem tutaj wielu wspaniałych ludzi z którymi mam w jakimś stopniu kontakt na innych portalach społecznościowych. Były wzloty i upadki w końcu poświęciłem więcej czasu innym portalom gdyż szukałem czegoś nowego... z innych portali zrezygnowałem ponieważ niestety powoli zaczynały umierać ale do tego portalu zawsze będę wracał, a gdybym miał więcej czasu to na pewno poświęcał bym mu więcej uwagi, chociażby za to, że dzięki magazynowi ktoś mógł o mnie przeczytać!
Dziś od dłuższego czasu postanowiłem napisać więcej słów, ponieważ Pana wpis, Panie Krzysztofie, jest dla mnie wpisem chłopca któremu jeszcze się wydaje, że osiągnął stan mistrza... napisałem jeszcze się wydaje bo mnie też się tak wydawało po zakupie pierwszej lustrzanki. Ale fotografia nie lubi takich podejść, kogo to obchodzi jak jest wyświetlane zdjęcie? jeśli fotografia będzie dobra to sama się obroni! proszę mi wierzyć. Jeśli chciałbym Pan uzyskać więcej jakiś informacji, śmiało proszę pisać do mnie na portalu... odpowiem na tyle ile będę mógł. Jeśli będzie kwestia trudna do rozstrzygnięcia postaramy się poprosić redakcję o pomoc ale proszę, proszę bardzo zakończmy ten wątek w tym miejscu. Takimi wpisami wystawia Pan jedynie opinie o samym sobie.

proszę nie odebrać mnie źle, sam byłem taki, sam pisałem głupoty i dzisiaj raczej nie jestem z nich dumny... ale dzięki nim, dziś wiem gdzie popełniłem błąd.

pozdrawiam Pana serdecznie


 


 
Autor posta:
Łukasz Pietrzak
Dopiewiec

Wątków: 14
Postów: 168
  Temat postu: Re: Problem z dodawaniem zdjęć
Data dodania: 17-11-2021 20:44:25

Panie Krzysztofie, cóż mogę więcej napisać...

Życzę Panu Dobrego Światła!!
Pozdrawiam serdecznie
 


odsłon wątku: 7022
Aby móc odpowiadać na forum musisz być zalogowany.


 




powrót na stronę główną » powrót na forum »

grafika grafika
 
cofnij przenieś na początek strony
Wszelkie prawa zastrzeżone www.foto-kurier.pl  © 2000-2024. (0.122) / 0.106

Strona została zoptymalizowana w przeglądarkach: Mozilla Firefox > 3, Chrome, Internet Explorer > 7 oraz Opera. Polecana rozdzielczość ekranu 1280 x 1024

Polityka plików cookies   |